reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

heloł
Super, ze wizyty udane :-)
Ja mam dziś na 16.20, także Ewcia będziemy razem podglądać nasze szkraby :-)
kto jeszcze dziś?

a tak w ogóle to wczoraj rozmawiałam z koleżanką z pracy i mówiła, ze masakra szefowi odbija, wyżywa się na nich i mam sie cieszyć, ze jestem na L4... tylko muszę tam pojechać jutro i moze mnie wezwać i... wiem, ze bedzie nieprzyjemnie bo on zawsze coś znajdzie... wczoraj sie zestresowałam...

ale dziś tak pięknie słonko świeci :-)

Najlepiej weź to na miękko ;) najwcześniej będzie mógł po szczekać za hu hu czasu jakieś półtora roku ;)



My już po śniadanku idę czytać nowo zdobytą książkę ;) Druga z serii :) Pierwsza była "Wołanie Kukułki" a teraz wyszedł "jedwabnik" w nd zakupiłam :) już prawie 200 stron najwięcej oczywiście w poczekalni przed gabinetem gina :/ 2 i pół h ehh he he ;)
 
reklama
Mnie za to głowa nie boli;-) czasami się zdarza wtedy od razu mierzę sobie ciśnienie i wiem że to przez to ze jest za wysokie np 160 na 90:-(

Dziś miałam sen o maluszku ze chciałam go ubrać i wiecie zawinąć jak to zwijają w kokon noworodki w szpitalu wzięłam zwinęłam go w pieluszkę i sięgam do szafki a ja żadnych rzeczy nie miałam i nie miałam w co go ubrać:confused2:
 
witajcie:-)
ja z rana byłam z wizytą u dziadków i dzisiaj nawet mieli dobry humor i dobrze się trzymali:-) ja się dzisiaj wyspałam czuję się mega wypoczęta i wogóle pozytywnie nastawiona.. Współczuje wszystkim które macie bóle głowy.. mi póki co opuściło..:-)
 
Mama dobry sen;)

Mili dzięki za kciukasy. Jak pomyślę to mnie w brzuchu z nerwów drapie.

Strasznie Wam dziewczyny współczuję z tymi bólami głów. Ja normalnie przeciwbólowe raz na pół roku biorę. Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio brałam, chyba jakiś rok temu po wyrwaniu ósemki. Czasem coś tam mnie boli, ale nie aż tak, żeby musieć się truć. A miewałam migreny jako nastolatka.

U nas jeszcze brzydko za oknem, ale ma się przejaśnić to pójdę na spacer.
 
Witam

gratuluje udanych wizyt ja mam dopiero w czwartek wieczorkiem.

Współczuje bólów glowy mnie na szczeście dzis nic nie boli.

Natomiast zastanawiam sie co zrobic z feriami czy jechac z chlopakami czy nie
 
Mnie za to głowa nie boli;-) czasami się zdarza wtedy od razu mierzę sobie ciśnienie i wiem że to przez to ze jest za wysokie np 160 na 90:-(

Dziś miałam sen o maluszku ze chciałam go ubrać i wiecie zawinąć jak to zwijają w kokon noworodki w szpitalu wzięłam zwinęłam go w pieluszkę i sięgam do szafki a ja żadnych rzeczy nie miałam i nie miałam w co go ubrać:confused2:

O matko, jak coś nie kupie "malej" to też będą mnie koszmary męczyły hehehe


EwcaZ ja przed ciążą też brałam baaardzo żadko a teraz zobacz 6 apapów + ibumprom od początku ciąży (chyba, że mąż coś podjadł) jakiś kosmos z tą głową, nawet po cc odmówiłam kroplówek przeciwbólowych a teraz nie mogę sobie poradzić

U Nas piene słoneczko, to mykamy na spacerek:)
 
My w końcu jedziemy w przyszłym tygodniu do Murzasichla ze znajomymi, mega się cieszę. Nawet prognoza pogody fajna na razie - lekkie minusy i śnieżek. Tego mi trzeba.
 
ooo to teraz więcej dziewczynek się szykuje w lipcu:-)no zobaczymy do lutego ile sie pozmienia!
Ja tez dzisiaj wizyta o 16.30 to będzie nas cztery thriade,kati,Ewcia i Ja.Zaciskam &&

A1990 też mam straszne bóle bioder,chodzi się nawet dziwnie.Łączę się w bólu..
Kunda może skorzystaj jak możesz,zawsze to okazja do wypoczynku jak urodzisz to chyba długo nic się nie trafi;-)A gdzie chłopcy wybywają?
Mili a widzisz tak ci ta ciąża dała/daje popalić ,to teraz masz nagrodę i dowód że warto:tak:
Mama Patryka haha mnie też pewnie za niedługo najdą takie sny bo mi już trochę odbija że prawie nic nie mam dla dziecka nr 2,ale jutro jadę na dwa tygodnie do Kato to może coś upoluje na wyprzedażach:-D

U nas też wyjrzało słonko ale muszę czekać na królewnę aż wstanie bo odsypia nockę tatuś ją obudził o 5.30 jak do pracy się szykował...
 
reklama
Do góry