reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
[QUOTE=klaudia81.81
Poczytałam trochę,następnego dnia zamówiłam i musze ci powiedzieć ze jest ekstra. I mydełko aleppo tez mam :-) ;-)
 
hej
witam sie z rana :-)
zaprowadziłam dzisiaj Matiego do p-la na pierwszy bal przebierańców :-) chciał być rycerzem to mu uszyłam strój,mój M. zrobił tarczę i kask, i namalował hebr na stroju, a miecz miał drewniany :-) ale ubaw
pozdrawiam i piszcie ci na wizytach
Witam nową mamusię :-)
 
no a ja mam wizyte za tydzien.. nie widzialam malenswa juz 4tygodnie i sie stesknilam.. w srode ide zrobic tsh morfologie i mocz i w poniedzialek na 16wizyta:)
 
Mili - ja mam tak samo, jeszcze usg nie miałam i aż boję się co tam we mnie siedzi;)

A co do objawów mnie też ciągle coś swędzi i w poprzednich ciążach też tak miałam. Nie swędzą mnie dłonie i stopy jak w cholestazie, tylko najczęściej nogi w różnych miejscach i potrafię się drapać do krwi, dobrze, że zima jest;), pomaga smarowanie balsamem. Oprócz tego mam drugi rzut bólu piersi, ale w sumie nie przeszkadza to bardzo przy karmieniu synka.
 
A mi po dwóch porodach zrobiła się nadwrażliwość pęcherza i ciągle mi się siusiu chce. W ciągu dnia to o tym zapominam, ale przed spaniem i jedzeniem to muszę się wysiusiać. Denerwujące to strasznie, ale mam nadzieję coś tym zrobić kiedyś, jak już skończę karmić. Moja mama miała obniżoną macicę po porodach i też ciągle jej się chciało i w końcu jej operacyjnie podnieśli.
 
My dopiero pobudka :D kocham mojego spiocha hahaha
Zaraz sniadanko kapiele uloze wlosy I bede lezec pachniec I czekac czekac czekac hehe
EwciaZ napewno jakis piekny potworek :) a wiesz ze I mnie piersi bolec zaczely I strasznie zylaste sie zrobily
Witam nowa mamusie :)
 
Ostatnia edycja:
My dopiero pobudka :D kocham mojego spiocha hahaha
Zaraz sniadanko kapiele uloze wlosy I bede lezec pachniec I czekac czekac czekac hehe
EwciaZ napewno jakis piekny potworek :) a wiesz ze I mnie piersi bolec zaczely I strasznie zylaste sie zrobily
Witam nowa mamusie :)
Zazdroszcze Ci, moja Lila 5-6 i juz wyspana a ja chodze jak zoombi bo nie umiem się drzemnąć w dzień

Dziś zaczęłam się zastanawiać nad pokojem dla dzieci, będziemy zabudowywać balkon, nie będzie za dużo miejsca ale będą mieli swój kąt i marzą mi się białe mebelki, więc będzie co malować heheh
 
reklama
Zazdroszcze Ci, moja Lila 5-6 i juz wyspana a ja chodze jak zoombi bo nie umiem się drzemnąć w dzień

Dziś zaczęłam się zastanawiać nad pokojem dla dzieci, będziemy zabudowywać balkon, nie będzie za dużo miejsca ale będą mieli swój kąt i marzą mi się białe mebelki, więc będzie co malować heheh

Wsolczuje moja nieraz przebudzi sie o 6-7 bo chce piciu ale jest nietomna. Naszybciej wstala o 8.45 :D ale niedlugo bedzir trzeba ja przyzwyczaic do wczesniejszego wstawania bo od wrzesnia idzie do przedszkola na 9 rano.
 
Do góry