reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

witajcie:)
mnie dopadł ostry ból gardła, byłam w aptece i się zdziwiłam bo dostałam lek dla kobiet w ciąży:) od razu mi lepiej..zrobiłam sobie z synkiem drzemkę bo przez tą pogodę chodzę ospała.. A jak tam u was zdrowe jesteście?
 
reklama
Hej ja właśnie wrucilam z szpitala. Byłam u koleżanki bo urodziła piękna córkę.. Będą rodziła od wczoraj o 2 w nocy do 18 godz puki jej lekarz nie Przyszedł i powiedział odrazu cesarka a ja biedna trzymali z skurczami tyle czasu a miała papier na cesarka bo miała zatrucie ciążowe... Ale dobrze ze juz wszystko ok... Tylko teraz się boje i chyba nie będę rodzic w Olecku...
 
witajcie:)
mnie dopadł ostry ból gardła, byłam w aptece i się zdziwiłam bo dostałam lek dla kobiet w ciąży:) od razu mi lepiej..zrobiłam sobie z synkiem drzemkę bo przez tą pogodę chodzę ospała.. A jak tam u was zdrowe jesteście?

Nii nnie nadal meczy duszacy kaszel az wymiotuje przez dziada, katar, uszy juz nie bola ale troche glucha jestem I czuje sie jak bym byl pod woda. I glowa..to chyba migrena. Nadal wymioty z rana po poludniu wirczorem w I nocy jak sie przebudze...rozsypuje sie heheheheeh
 
muszą, nie mają wyjścia. zwrot prowizji oni od Allegro biorą, nie od kupującego.

No chyba że się od nowego roku coś zmieniło to może od all pobierają jak miałam zwroty to zawszew występowali do all i przez all z mojego pobierali konta za wystawienie konta

Hej ja właśnie wrucilam z szpitala. Byłam u koleżanki bo urodziła piękna córkę.. Będą rodziła od wczoraj o 2 w nocy do 18 godz puki jej lekarz nie Przyszedł i powiedział odrazu cesarka a ja biedna trzymali z skurczami tyle czasu a miała papier na cesarka bo miała zatrucie ciążowe... Ale dobrze ze juz wszystko ok... Tylko teraz się boje i chyba nie będę rodzic w Olecku...

O masakra, złożyła bym skargę i kazała opisać wszystko przy wypisie a z lekarza który mnie przyjął i tak załatwił zrobiła bym wiatrak zatrucie ciążowe to nie katar :/ kretyni oby nic się nie stało w późniejszym etapie



Czyli jeśli nic mi nie umknęło to dziś wizyty
miq
mili1988
ewczis76
i ja :)
 
Hej,
dziewczyny możecie polecić jakieś witaminy? Mam zacząć brać a nie wiem nawet jakie są dostępne i godne uwagi. Prenatal odpada, bo w pierwszej ciąży się do niego zraziłam. Co brałam w drugiej ciąży nie pamiętam. Żelazo z kwasem foliowym biorę osobno więc w witaminach mi na nich nie zależy.
 
angi-wawa1988 bardzo dobra masz pamięć i powiem szczerze że zaczynam.się denerwować przed tym całym usg... Nie mogę jeść z tej biedy czy wszystko jest ok przełyk mam związany...
 
Czyli jeśli nic mi nie umknęło to dziś wizyty
miq
mili1988
ewczis76
i ja :)
zgadza się:)

Hej ja właśnie wrucilam z szpitala. Byłam u koleżanki bo urodziła piękna córkę.. Będą rodziła od wczoraj o 2 w nocy do 18 godz puki jej lekarz nie Przyszedł i powiedział odrazu cesarka a ja biedna trzymali z skurczami tyle czasu a miała papier na cesarka bo miała zatrucie ciążowe... Ale dobrze ze juz wszystko ok... Tylko teraz się boje i chyba nie będę rodzic w Olecku...
Jak mnie coś takiego wk... jak tak można szpital naraża życie matki i dziecka!Dobrze, że wszystko skończyło się dobrze, ciekawa jestem jakich bzdur napiszą na wypisie;/

Łep mnie boli:(
 
Dzięki Bogu ze wszystko jest w porządku tylko ze narazie jej się nie cofnelo te zatrucie.. Ale urodziła mała Nadie 55 cm i 3500g i 10 pkt... Jutro też ja odwiedzę i powiedziałam czy pomogę jej się umyć... Nie mogłam jej odmówić bo widziałam jaka jest wypapowana bez sił
 
Witam po chwilowej nieobecności,ale u nas remonciki,więc zabiegana jestem i podekscytowana;D
Dzisiaj mam wizytę u dentysty ale ja nie biore do leczenia nigdy znieczulenia,chyba mam wysoki próg bólu;-)A jutro wizyta u gina,tez już przebieram nogami bo długo malca nie widziałam i się zaczynam niecierpliwić,tym bardziej ze to będzie usg prenatalne dopiero...na szczęście czasem mnie popuka więc wiem że jest:-D
Witam nowe lipcowe mamy,rozgośćcie się:-)
Gratuluję udanych wizyt i czekam na wieści z dzisiejszych&&&&&&&&
ewczis76 szokujące że ze skierowaniem na cesarke tyle ją trzymali.....faktycznie zastanów się nad tym szpitalem!
Ja biorę prenatal dostałam próbki od lekarza i będę kontynuować ich zażywanie bo czuję się dobrze,zobaczę jak potem wyniki badań,dodatkowo piję wapno to na moją atopię która mnie dręczy okrutnie w tej ciąży,ale już powoli wychodzę i nawet bez sterydów hura!!także smaruję się tylko emolientem i może coś potem dokupię na sam brzuch i nowych rozstępów nie będzie...może.
Zdrówka dla was Kobietki!!!
 
reklama
dzień dobry w nowym tygodniu! ja dziś odebrałam moją poduchę mothercare i jestem bardzo zadowolona, już trochę potestowałam :)
zajrzałam też do Arkadii, ale wszystko wykupione albo po prostu brzydkie, kupiłam tylko jedno body w KappAhlu i sobie dwie pary spodni dresowych w C&A, bo są po 40 zł.
 
Do góry