reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Anieok Zdróweczka dla Ciebie!!!!!! Oby te mdłości były jednak od oskrzeli, bo jeśli to fasolka.... to chyba szybko nie miną ;-) U mnie narazie w porządku, ale zobaczymy jak będzie później...
Asiulek Ja też mam wizytę w piątek :-D
 
reklama
Witam nowe lipcóweczki! fajnie, że jest nas coraz więcej :-)

dziewczyny, widzę, że macie niezłe gastrofazy :-p....u mnie absolutnego braku apetytu ciąg dalszy :no:, już widać spadek wagi, ale póki co się nie martwię, bo z Nataszką miałam podobnie...
 
Hej
W nocy wyladowalam w szpitalu z ogromnymi bolami jajnikow i brzucha Nie wiedza co mi jest
Robili badania ale nic nie wyszlo (nie mam zadnego zakazenia)
Dzis mam miec skan w nocy nie chcieli mi robic bo nie krwawilam ale nie wymiotowalam
 
Witam nowe Lipcowki :-) wczoraj mialam 18stke u siostry taka dla rodziny to się pojadło różnych łakoci :-) :-) trzymam kciuki za wasze wizyty &&&
 
Ania duzo zdrowka :-)
Ewela fajnie... bedziemy razem przezywaly. Co do mdlosci i wymiotow to u mnie brak.... ale jestem ciagle zmeczona i spiaca i niiic mi sie nie chce!;-)
 
Migotka a skąd z Ursusa? Ja ze Skoroszy :)))
Ja mam wizyte o11.45 - pomyliły mi się godziny :
W sobotę mieliśmy chrzciny córci - jejku, jaka ja padnięta wczoraj byłam!!!! Kurcze-pierwsza ciaża to był full relaks, teraz nie mam czasu nawet na 5 minut relasu.... hardcore :D
Ania dawaj znać co się dzieje!!!!
 
Ania, trzymam kciuki, żeby się okazało, że to nic groźnego.

U mnie powoli chyba się pojawiają pierwsze delikatne mdłości, choć wydaje mi się, że to jeszcze za wcześnie na mdłości... Ja jak na razie nie wybieram się do lekarza, tylko na betę w piątek. Gdzieś czytałam taki naukowy artykuł, że po wysokości bety w 17 dpo można ocenić prawdopodobieństwo szczęśliwego zakończenia ciąży, więc chcę to sprawdzić. :-)
 
Ania-Belfast, trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze :-)! Trzymaj się i myśl tylko pozytywnie :-)!
 
reklama
Do góry