reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Lava Witamy!!!!!! :-D
Mili Tak jak dziewczyny piszą, taki ból jajnikowo-okresowy to norma ;-) Mnie też teraz co chwilę coś pobolewa.
Michalina Chyba większość z nas ma wizyty między środą, a sobotą. Dawaj koniecznie znać jutro!!! :-)
A ja czekam co przyniesie ten tydzień, bo w pierwszej ciąży dowiedzieliśmy się w 5t1d i od razu zaczęłam wymiotować okrutnie. Oby ta ciąża była inna... ;-)
 
Mnie też pobolewa podbrzusze i to naprawdę jest norma we wczesnej ciąży. Właśnie ten objaw skłonił mnie do zrobienia testu. :-) No i ochota na miód, którego normalnie nienawidzę, a tylko w ciążach go zajadam.
 
Ewelak ja to samo, jakoś nic mi nie podchodzi za specjalnie, wczoraj mąż jadł gyros z sosem czosnkowym i mi zapachnialo, zjadłam kesa od niego i mało co nie zwrocilam :p
 
Mi za to dziś podeszło sushi. Pól dnia sie zastanawiałam na co mam ochotę. Glodna byłam ale nic mi nie podchodziło. Wreszcie padło na sushi. Oczywiscie z pieczona rybka. Hmmm pycha....
 
reklama
Ewelak a gdzie? Jak blisko to wpadne ;) o kurcze ale mam smaka. No nic zaraz meza wysle do piekarni- na szczęście pod blokiem mamy tam maja paczki ;)
 
Do góry