reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Cześć Dziewczyny :)
Melduję się jako przyszła mama lipcowego dzieciaczka :) Mam już synka z października 2013. Mam nadzieję że jak najzdrowiej przejdziemy nasze ciąże. Wizyte u gina mam 13 listopada, a póki co od tygodnia zgaga przeokropna :(
 
Już po wizycie, ale na razie widać piękny pęcherzyk ciążowy - serduszka jeszcze nie widać, lekarz mówi, że tu w przychodni słaby aparat jest, ale wszystko pięknie się rozwija.

ALe w piątek i tak pójdę na prywatne USG... lepszy sprzeęt, i już starsza ciąża:D
 
Asiulek - witaj! ja widzę Twój post tylko raz. też mam w piątek USG - o której masz godzinie?

Anieok - ojj współczuję zapalenia oskrzeli. bierzesz coś na to?

Ewelak - o i Ty też wizytujesz w piątek! o której?

Ania-Belfast - współczuję bólu i wizyty w szpitalu. mam nadzieję że szybko znajdą przyczynę. a miałaś już jakieś USG w tej ciąży?

Michalina - ja też z okolic Skoroszy :-) może uda się kiedyś zorganizować spotkanie. jak Ci się tu mieszka? co do drugiej ciąży to mam podobne odczucia - w pierwszej mogłam dużo odpoczywać, spać, a teraz tylko biegam za córcią. ale z drugiej strony nie mam czasu analizować swoich dolegliwości i może psychicznie lepiej zniosę tą ciążę, bo w pierwszej dużo myślałam czy wszystko jest w porządku. u mnie w piątek też było jeszcze za wcześnie na serduszko i też tylko piękny pęcherzyk. gdzie chodzisz prywatnie?

Szczęściara - witaj! też mam nadzieję na zdrową ciążę

Mili - Patka napisała że w tym roku w lipcu urodziła synka:-)
 
Migotka ide w piatek na 8:40 :-) wczesnoejsze posty sa na 16,17 czy 18 stronie... :-) no nic ja jak bylam na pierwszym usg to jeszcze nic nie bylo widac bo bylam kilka dni po spodziewanym @. A teraz to bedzie 6 tydzien i 5 dzien wiec licze ze zobacze juz moje serduszko. :-) boje sie strasznie bo to moje pierwsze baaardzo wyczekiwane malenstwo a mam juz 29 lat.
 
Migotka nie zadnego jeszcze nie mialam i dalej czekam na telefon co dalej maja zamiar robic Chce USG by wiedziec ze wszystko jest ok
To czekanie mnie dobija :-(
 
Ania wspólczuje pobytu w szpitalu i trzymam kciuki aby szybko znależli przyczynę

Witam nowe ciężarowki:-)

Szczęściara ja też mam wizytę 13.11...juz sie doczekać nie mogę
 
reklama
Migotka no proszę, no koniecznie będzie trzeba zorganizoać spotkanie :) A córcia w jakim wieku jest?
Mi się mieszka dobrze, trochę mnie samoloty denerwują... ale widziały gały co brały :D

Na NFZ chodzę do Bartoszewskiego na Plutonu Torpedy (a Ty?) a prywatnie od czasu do czasu będę jeździć do Michałowic - ja miałam problem zajść w pierwszą ciąże a potem porobiłam i ta z Michałowic mi pomogła(specjalistka od niepłodości). Więc i czasem w 2 ciaży chce do niej pojechać :)

A Ty gdzie chodzisz?
 
Do góry