reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Witam!
Chciałabym do was dołączyć, Lipcowa mamusia po raz drugi:)
Mam nadzieje, że wspólnie fajnie spędzimy ten czas:) ja jeszcze przed wizytą, bez szczególnych zachcianek, ale szukam... szukam... bo coś bym zjadła ale nie wiem co:)
pozdrawiam Mamusie i witam jeszcze raz!
 
reklama
witam lipcowe mamusie!
chciałabym do Was dołączyć i mam nadzieję zostać na dłużej :tak: w piątek miałam wizytę, ale serduszka jeszcze nie było. następna wizyta w kolejny piątek i mam już nadzieję zobaczyć pikającą kropeczkę. u mnie na razie objawów raczej mało, czasem mi trochę niedobrze i tyle. najbardziej mnie denerwuje to że piersi mnie nie bolą, bo w poprzedniej ciąży był to dla mnie łatwy do sprawdzenia miernik czy z ciążą jest wszystko w porządku, ale przynajmniej cieszę się że w ogóle nie bolą a nie że np. bolały i przestały.

z tego co przejrzałam kilka postów, to chyba mam kilka sąsiadek bo ja też z Ursusa :-)
 
Witam Migotka. Widzę ze nam sie ta czesc Warszawy rozrasta :) ja co prawda w Pruszkowie mieszkam ale na pograniczu z Piastowem i do Ursusa rzut beretem :)
Wiedziałam zeby nie jeść tego pączka... Wiedziałam. W pierwszej ciazy bardzo mi sie ich chciało i zawsze wymiotowalam, teraz tez... Ale ja głupia, ale na głupotę lekarstwa nie ma...
Aha Migotka mnie tez o dziwo piersi nie bola...
 
cześć Wichurka :-) troszkę mnie pocieszyłaś z tymi piersiami :tak: a co do pączka, to ja wiedziałam żeby nie jeść tych śledzików... niestety ja się ich jeszcze nie pozbyłam, ale cofają się przeokrutnie ;-)
 
Wichurka Przepraszam, że narobiłam Ci smaka:-( Ale przynajmniej kalorie się nie wchłonęły :-p
Migotka Witaj w naszym lipcowym gronie :-)
Michalina Trzymam kciuki za wizytę !!!!!!
 
Ostatnia edycja:


Czesc dziewczynki od 3 dni probowalam napisac post i dolaczyc do was. A jak juz mi sie udalo to post pokazal sie 3 razy :-) przepraszam. :-)

Jestem z Wolomina,ktos jest z Warszawy i okolic? A moze,ktoras z was leczyla sie w Novum?
Dolaczam do tego tygodniowych usg :-) ja ide w piatek i zobaczymy....

V
 
reklama
Witam nowe Lipcóweczki :) Kurcze tydzień wizyt nam się zaczyna.

U mnie dzisiaj zawitały mdłości, ale nie wiem sama czy to fasolka, czy przez zapalenie oskrzeli. Cały czas kaszle i wyksztuszłam takie obrzydlistwo że masakra. Młody mnie zarazil i teraz będę się męczyć Bóg raczy wiedzieć ile.

Jak się czujecie dziewczynki?
 
Do góry