reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

hej witam sie nieśmiało :-)
Ja sie też melduję, że dzidzia przyjdzie na świat w lipcu :-)
Obecnie jestem mocno przeziębiona i szczerze nie pamietam co można brać (raczej nic!) n przeziębienie w ciąży ale może macie coś sprawdzonego?
Pozdrawiam

Witamy :) Nasze pod tematy znajdziesz w linku
https://www.babyboom.pl/forum/lipcowe-mamy-2015-a-f595/

No właściwie to nie wiele można. Na gardło tantum werde, na ból głowy paracetamol, na zgage reni. Domowe sposoby syrop z cebuli ewentualnie mleko miód i czosnek :) herbata z bzu, malin coś typowo rozgrzewającego. Ciepła kąpiel (nie gorąca ;) ) dresiki/piżamka i pod kocyk/kołderkę :)
Zdrówka
 
reklama
hey dziewczyny zrobiłam badanie moczu dziś rano i teraz to dopiero się denerwuje w prawdzie bakterie wyszły lepiej bo nie liczne w polu widzenia a nie jak poprzednio bardzo liczne.............. za to wyszła mi bilirubina a ostatnio jej nie było <17(+) umol/l a przeczytałam że wogóle nie powinno jej być i może świadczyć o chorobie wątroby :-( czy któraś miała podobną sytuację???

Może jak ja leć jutro na posiew będziesz miała dokładne badanie u nas to 35 zł prywatnie 5-7 dni czeka się na wynik.
 
Może jak ja leć jutro na posiew będziesz miała dokładne badanie u nas to 35 zł prywatnie 5-7 dni czeka się na wynik.
eh jutro mam tą wizytę u lekarza o 12 więc może zobaczę co ona powie a posiew najwyżej zrobię w wigilię rano laboratorium w szpitalu chyba będzie działało......... teraz tylko myślę aby z maluszkiem było wszystko ok ................
 
eh jutro mam tą wizytę u lekarza o 12 więc może zobaczę co ona powie a posiew najwyżej zrobię w wigilię rano laboratorium w szpitalu chyba będzie działało......... teraz tylko myślę aby z maluszkiem było wszystko ok ................


Na pewno będzie ok :)
Zapewniam cię że z moczem to jest mega kłopot baardzo łatwo próbkę zanieczyścić :/



No właśnie Ada odezwij się! :)

Kurcze miała wizytę o 11:40 a tu już po 19 :/ mam nadzieję że zajęta pakowaniem prezentów ehhh
 
Dziewczyny jak wasze samopoczucie wieczorową porą ? Ada jak po wizycie ? Kati83 też byłam przeziębiona dość mocno przez bite 3 tygodnie i szczerze mówiąc do tej pory nie przyjemny kaszel mnie trzyma a brałam prenal : syrop i pastylki do ssania , rutinoscorbin , duuużo herbaty z cytryną , czosnek.. leżałam i się kurowałam... a potem jak się trochę wyleczyłam wzięłam się za okna w całym 3 pokojowym mieszkaniu i choróbsko na nowo wróciło :( u mnie dzisiaj szał zakupów i ledwo do domu z R wróciłam .. jestem padnięta i głodna.. choć po drodze zaliczyliśmy maka :) :) uwielbiam fast foody a w ciąży mogłabym je jeść bez końca :-D wiem wiem że są nie zdrowe.. zakupiłam sobie też kilka ciuszków :) tak już na brzuszek bo w drugi dzień świąt wybieramy się do teściów i zobaczą mój zaokrąglony brzuszek :)
 
Niestety ale na usg wyszło że dzidzia nie rozwijała się już od kilku tyg, za mała jak na 10 tydzień i nie było bicia serca... :( źle mi okropnie, nie wiem w ogóle co mam myśleć.... Wszystko w głowie poukładane miałam, już się cieszyłam i w ogóle i nagle wszystko pryslo, choć byłam poniekąd przygotowana przez ten weekend ze tak może być, ale miałam iskierke nadziei ze jednak wszystko dobrze... A jednak nie i to wcale nie od wczoraj, nie od czwartku tylko od jakiegoś czasu, może nawet jak test robiłam to już było za późno.... teraz tylko musze czekać jak wszystko samo wyjdzie, ech.... :(

W każdym razie będę musiała się pożegnać, życzę wam wszystkim kochane spokojnych pozostałych miesięcy do lipca i wesołych świąt!
 
reklama
Do góry