reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

pani olga rozumiem cie ale i tak się nie odetniesz od złych wiadomości musiała byś nie czytać gazet nie oglądać tv i nie korzystać z neta nierealne chyba w dzisiejszych czasach........
czasem myślę że nasze mamy miały lepiej po prostu cieszyły się ciążą nie czytały co jeść czego nie jeść nie wyszukiwały w internecie na co jeszcze mają się zbadać i co niedobrego może się stać .....

no nic nie ma co rozmyślać najlepiej zając głowę sprzątaniem z grubszych porządków zostały okna ale to akurat lubię i dopiero dziś będę ubierać choinkę może wtedy poczuję atmosferę świąt bo aura na dworze jak na wiosnę
miałam nadzieję że na święta mdłości miną ale chyba się na to nie zanosi:no:
dziewczyny a co z sylwestrem zostajecie w tym roku w domku czy może na jakąś imprezę się wybieracie ???
 
reklama
Cześć kochane lipcóweczki :) wczoraj po godzinie 18 miałam robione w szpitalu usg na bardzo dobrym sprzęcie . Dzidzia ma się świetnie ma dziś skończone dokładnie 12 tygodni , i jest baaardzo ruchliwy :) :) aż moja lekarka była w szoku że dzidzia tak fika ;) ma już 5,11 cm długości i tak cudnie trzymał rączkę w buzi a co najważniejsze dowiedziałam się tak na 99 % że to CHŁOPAK !!! Ale czułam to od początku :) :) mój kochany synuś :* :**
 
oj tak ten widok byl cudowny:) dzikei temu ze sie tak szkrab wiercil to moglam go ogladac dluzej:p zaslanial buzie raczkami wyginal sie i nawet skakal:D u mnie nie dalo rady podejrzec co ma miedzy nozkami:p ale na nastepnej wizycie mam nadzieje ze pokaze co tam ma;)
 
wichurka82 właśnie dokładnie jak piszesz zrobiłam-prysznic, siczek i sik do pojemnika ;) ale chyba jak na zawołanie bo zaczyna mnie ekm coś tam piec :/ więc chyba nie ma sensu lecieć na badanie tym razem. W pierwszej ciąży miałam posiew do dupy ale to chyba w 24 lub 30 tc

karolina859 gratulację :) mam nadzieję że na kolejnej wizycie potwierdzą się Twoje przypuszczenia :) zazdroszczę że już wiesz teraz tylko imię wybrać i nawijać do brzuszka ;) Ja najwcześniej pewnie dowiem się pod koniec lutego wątpię by w 13 tc chodź by próbował powiedzieć ehh ;)

Kupiłam dywan Oliwi w ramach prezentu od babci JEST PIĘKNY :D wstawię później fotkę :)
 
To jest moja druga ciąża, syn ma 13 lat i nigdy nie chciał rodzeństwa (jedynak wiadomo), wspomnienia tylko o rodzeństwie kończyły się obrażaniem i grożeniem wyprowadzki do dziadków:-D. Rodzince chcemy tę wiadomość oznajmić na święta, ale synkowi musimy powiedzieć na dniach. Może jakieś sugestie od was usłyszę bo aż się boję co to będzie.
 
miq 25,2 mm ale on mi zawsze mówi około a było w poniedziałek 24 z czymś.Rośnie jak na drożdżach.
Mój lekarz cesarki robi zawsze 9/10 dni przed terminem,dla mnie trochę za wcześnie,teraz też już mi oznajmił że będzie cięcie:-( Cóż dziecko najważniejsze!

Karolina Rany jak szybko płeć poznałaś,zazdroszczę Ja też pewnie do Lutego poczekam.
 
reklama
Do góry