reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Karolinko gratuluję synka, faktycznie wcześnie wykryli płeć. Ja mam badania prenatalne 02.01 i mam nadzieję że również poznam płeć dzidzi. Miłego wieczorka dla wszystkich mam i ich pociech.
 
A ja dziś miałam badanie genetyczne :)
Dzidzia ma 5,5 cm.Zdrowa, piękna:))))
Lekarz powiedział, że coś widzi między nogami... ale po chwili stwierdził,że to równie dobrze może być łachteczka,więc nie powie jaka płeć. Mi zresztą też wydaje się,że za szybko ;))))
Karolina ale Tobie powiedzieli w sumie....


Ale nadal dla mnie to wszystko jak abstrakcja jest... patrzyłam na machającego Kropkai nie wierzyłam, że to moje ;)
 
A ja dziś miałam badanie genetyczne :)
Dzidzia ma 5,5 cm.Zdrowa, piękna:))))
Lekarz powiedział, że coś widzi między nogami... ale po chwili stwierdził,że to równie dobrze może być łachteczka,więc nie powie jaka płeć. Mi zresztą też wydaje się,że za szybko ;))))
Karolina ale Tobie powiedzieli w sumie....


Ale nadal dla mnie to wszystko jak abstrakcja jest... patrzyłam na machającego Kropkai nie wierzyłam, że to moje ;)
to tak jak ja... wczoraj jak patrzylam na maluszka jak sie wierci jak rusza raczkami.. jak zaslania buzie... no zakochalam sie i nadal nie dowierzam ze to malutkie szczescie rosnie we mnie..:)
 
Gratulacje dla dziewczyn po usg. Ciepło się robi na sercu oglądając nasze malenstwa :-) Mam 2 płytki z zapisami usg i to najlepszy prezent jaki dostalam ostatnio :-)
 
A1990 no tak mi sie wydawalo ze ktoras z nas tez tam jest ;)

Sluchajcie dziewczyny mam spory klopot :-( Ł. wrocił, zjedliśmy obiad polożylam sie bo juz padalam. Oliwia sie uderzyla wiec zerwalam sie z łóżka jak mi sie zakrecilo w glowie to szok. Ok nie powinnam tak raptownie Ł zmierzył mo cisnienoe książkowe ale ja dalej mam helikopter :( mimo iz zasnelam i spalam.z 3h :( szczegolnie jak zmieniam strony i doszla ki zgaga taka ze szok takie mialam pod konoec ciazy wiec.chyba moje dziecko bedzoe mialo wlosy do pasa :/ Miala ktoras tak?
 
wiesz, ja mam często helikoptery. jak gotuje, jak sie maluje, jak chodze... czasami mam wracazenie ze mi ziemia ucieka spod nog...alenigdy nie zemdlalam, ani sie nie przewrocilam.
Niestety ciąża to dziwny stan....
Mi na zgage pomagały migdały.Garstka dziennie i zero zgagi.
 
A1990 no tak mi sie wydawalo ze ktoras z nas tez tam jest ;)

Sluchajcie dziewczyny mam spory klopot :-( Ł. wrocił, zjedliśmy obiad polożylam sie bo juz padalam. Oliwia sie uderzyla wiec zerwalam sie z łóżka jak mi sie zakrecilo w glowie to szok. Ok nie powinnam tak raptownie Ł zmierzył mo cisnienoe książkowe ale ja dalej mam helikopter :( mimo iz zasnelam i spalam.z 3h :( szczegolnie jak zmieniam strony i doszla ki zgaga taka ze szok takie mialam pod konoec ciazy wiec.chyba moje dziecko bedzoe mialo wlosy do pasa :/ Miala ktoras tak?

Miałam tak dziś rano przez 2 godziny. Zawroty głowy to moja główna dolegliwość w ciąży. Mam bardzo niskie ciśnienie np. 85/55.
 
reklama
Blacksilk no wlasnie u mnie to chyba cos innego :/ zjadlam chyba z 6 mandarynek i o niebo lepiej do trtaz az mnje trzymaly :/ a cisnienie.miala 113/74 cis takego wiec prawie ksiazkowe puls 89 :/
 
Do góry