reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Milli ale to już chyba niedługo zobaczysz bąbelka bo robią chyba pierwsze usg w 12 tygodniu.
Angi niestety nie pomogę bo mnie sie czasem zdarzą zawroty jak za szybko zmienię pozycję,ale tak zle nie miałam jak Ty.Cóż co ciąża to co innego.Dolegliwości sie chyba nie pozbędziemy aż do porodu:sorry2:
 
reklama
Hej


Mili1988 widzę ze ty tez z UK no niestety trzeba czekać, ja też bym już chciała, jutro będę miała scan ale strasznie się boje czy wszystko ok :( a masz już wyznaczona wizytę z położną?

Karolina super juz po wizycie, gratuluję synka choć przy tak wczesnym rozpoznaniu płci wstrzymalabym się jeszcze z kupnem chlopiecej wyprawki :-D ale trzymam kciuki by tak pozostało :-)

Michalina ch fajnie ze wszystko dobrze, duży dzidziol i najważniejsze że zdrowy :-)



Wczorajszy dzień w porządku, musiałam na chwilkę z domu wyjść, bo nienawidzę całe dnie siedzieć w chacie i musiałam wyrwać się na krótki spacer, nadal żadnych boli nie mam, rano tylko widziałam delikatnie krwi na wkladce, później leżałam juz grzecznie w łóżku przez większość dnia. Jedynie co to pomogłam chłopakom ubrać choinkę :p jeszcze mój M musi trochę chatę ogarnąć i będzie ok. Część prezentów juz zapakowana zostało kilka sztuk :)
 
Hej
Mili1988 widzę ze ty tez z UK no niestety trzeba czekać, ja też bym już chciała, jutro będę miała scan ale strasznie się boje czy wszystko ok :( a masz już wyznaczona wizytę z położną?

Karolina super juz po wizycie, gratuluję synka choć przy tak wczesnym rozpoznaniu płci wstrzymalabym się jeszcze z kupnem chlopiecej wyprawki :-D ale trzymam kciuki by tak pozostało :-)

Michalina ch fajnie ze wszystko dobrze, duży dzidziol i najważniejsze że zdrowy :-)



Wczorajszy dzień w porządku, musiałam na chwilkę z domu wyjść, bo nienawidzę całe dnie siedzieć w chacie i musiałam wyrwać się na krótki spacer, nadal żadnych boli nie mam, rano tylko widziałam delikatnie krwi na wkladce, później leżałam juz grzecznie w łóżku przez większość dnia. Jedynie co to pomogłam chłopakom ubrać choinkę :p jeszcze mój M musi trochę chatę ogarnąć i będzie ok. Część prezentów juz zapakowana zostało kilka sztuk :)

Spotkanie z polozna mam we wtorek troche pozno bo to juz 11t2d z alcia mialam spotkanie w 8t a usg juz w 12 a z racje tego ze ida swieta I nowy rok to pewnie dopiero w styczniu dostane list ze szpitala.
Trzymam kciuki za jutrzejsze usg!

Angi ja mam zawroty glowy od ponad miesiaca nic mi nie pomaga moze troche czekolada.. mam bardzo niskie cisnienie 80/60 czasami mniejsze I puls 90. W ciazy z alcia kilka razy zaslablam raz zemdlalam ale to bylo w drugim trymestrze.

Dziewczynki milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje dziewczyny za infoi rady.

Naprawdę co ciąża to inny stan. Dziś znowu karuzela, kinderek chwilowo pomógł. Jak by cukier spadał hmm chyba pozycze sprzęt od mierzenia cukru no chyba ze nasz cisnieniomierz szwankuje :\ Masakra musze wziąć się za mycie kuchni i chyba mogę zapomnieć o tym :( Lot z krzesła chyba nie jest wskazany :(

Ada o której masz jutro wizytę?

Mili może akurat płeć ci podadzą jesli tak poźno by była wizyta a tak, w ogole w UK co wizyta u giną macie USG?

Swoją droga to głupie ze uznają ciążę od 12 TC :/ przecież ciąża nie trwa 6 MC a 9 MC :\ Eh co kraj to obyczaj.
 
Angi przez cala ciaze z corka ani przy porodzie nie widzialam ginekologa. Usg ma sie 2 razy raz w okolo 12 tc drugie 20tc. Co 4 tyg spotykamy sie z polozna mierzy cisnienie sprawdza siusiu mierzy brzuch sprawdza bicie serduszka dzidziusia I pobiera krew do badan. Tak wygldaja wizyty przez cala ciaze. Moja mala byla przenoszona I wrecz wyblagalam moja polozna by zrobila mi masaz szyjki macicy bardzo niezrecznie biedna sie czula ja zreszta tez ale chcialam by cos ruszylo I zadzialalo po masazu zaczely sie skurcze :D
 
angi wawa jutro o 11:40, bede sie stresowac do tej godziny:zawstydzona/y:

mili u nas tak samo wizyty, ja akurat mialam po 3 usg w kazdej ciazy bo w pierwszej synek byl odwrocony posladkowo a w drugiej sprawdzali czy lozysko nie jest za nisko. Jak na razie juz chce jutro zeby wiedziec czy wszystko ok.... i wlasnie zastanawialam sie kiedy bede miala wizyte z polozna bo zdaje mi sie ze z drugim synkiem mialm szybciej a tu 9 tydzien i nic zadnego listu, ale to pewnie rzeczywiscie przez swieta



zjadlam sniadanko i siedze w salonie, M jeszcze spi bo do pozna w nocy ogladal seriale:-ppogoda u nas brzydka, szaro buro i nic sie nie chce....
 
hey dziewczyny mam pytanie jak często macie zlecane badanie moczu i morfologię??? z nudów jak to ja zaczęłam grzebać w necie na temat badań w ciąży i większość mam piszę że miało mocz i morfologię co miesiąc ja miałam tylko raz na razie i na poprzedniej wizycie też nie mówiła żeby robić mocz pomimo bakterii w nim ......................zaczynam mieć mętlik w głowie nie wspomnę o tym że pani doktor podczas dwóch wizyt ani razu nie zmierzyła mi ciśnienia krwi jak wyglądają wasze wizyty ???
 
reklama
Do góry