reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Witam lipcowe mamusie , na śląsku baardzo brzydka dziś pogoda i wstawać się z łóżka nie chciało . Właśnie dochodzę do wniosku po wczorajszych porządkach że mam w sobie dużo energii to chyba dobrze bo nie bawem zakończymy pierwszy trymestr . Od czasu do czasu zrobi mi się nie dobrze i słabo. Do tego zgaga i choć jestem wieczorem zmęczona to nie umiem zasnąć . Jutro na 18 mam usg i nie mogę się już doczekać żeby zobaczyć moje maleństwo na dobrym sprzęcie.. Jakoś jeść mi się nie chce.. wcześniej miałam taki apetyt.. Ewelak dużo zdrowia dla taty
 
Ewelak zdrówka dla taty a dla ciebie dużo siły

Wczoraj na biesiadzie fajnie pogadałam z innymi mami i juz z rocznika 2015 jest 4 dzieciaczków:-)

Pogoda dzis nie nastraja do niczego ale musze skończyc myć okna:-)
 
łeee a mnie dzis glowa boli;/ masakryczna pogoda;/ Ewelak i trzymam kciuki! Powiedz tacie ze musi walczyc ma dla kogo zyc tym bardziej ze nowy czlonek rodziny sie pojawi.:) dodajcie mu sil ze nie jest sam i na pewno sie nie podda!
 
Ewelak wytrwałości i zdrowia dla taty.
Ja od 3 dni jak przyjdzie godzina między 16-17 wymiotuje :( wcZoraj znalazłam sile i upichcilam pierniczki :) muszę się wziąść za siebie bo lenia mam strasznego :( jak nigdy dotąd
 
ewelak.. dużo wytrwałości życzę i mam nadzieję ze wszystko dobrze się ułoży..
żabka chętnie oddam ci połowe swojej energii bo mam jej masę nie wiem czy to sprawa że świeta ida.. ale jak się przepracuje to wieczorem dostaje mega mdłości.. więc muszę się oszczędzać.. a przez to nerwowa jestem bo wszystko bym chciała zrobić:)
 
witajcie, u mnie porządki świąteczne jeszcze hmmm czekają cierpliwie, ale cieszę się, że z zamówieniami się wyrobiłam, zjem coś jeszcze i śmigam na pocztę, jak mnie skleroza ciążowa nie dopadnie pstryknę Wam zdj z pasem ciążowym:)
 
reklama
Drogie mamusie :)
Jestem ogromnie wdzięczna każdej z Was, która znajduje na to chwilę na wypełnienie ankiety (dostępna w działce ankiet). Jestem położną całym sercem i u kresu studiów psychologicznych, bez waszej pomocy nie udało by się ich pozytywnie ukończyć.

Gorące dzięki wszystkim mamom, które już wypełniły ! Każda ankieta jest na wagę złota! <3
 
Ostatnia edycja:
Do góry