reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Czesc dziewczyny, strasznie rzadko pisze, nie mam jakos motywacji tylko czytam.

Martyska - sto lat!

My też od wczoraj się do siebie nie odzywamy bo w sumie każde obwinia tego drugiego a jesteśmy uparci i nikt nie odpuści ale jak dzisiaj rano otworzyłam szafeczkę w kuchni a tam taka wielka 1 kg nutella to mi się miło zrobiło bo wiem, że kupił ja wczoraj i to bynajmniej nie dla siebie... ah.
Ale z drugiej strony ja wczoraj wieczorem obiad gotowałam to nawet nie wziął do pracy, uparciuch jeden. Skoro woli bułki.... ;)

A jak Wasze brzuszki? :) Mój jest jakiś dziwny, wiem że urósł ale jest jakiś kanciasty taki nie przypomina takiego okrągłego pięknego :p
 
reklama
Blacksilk nie chodzę do endokrynologa, bo nigdy nie miałam problemów z tarczycą. Od gin dostałam skierowanie na fT3 i fT4, ale wtedy wyniki będe miała dopiero na wizycie 7.01, więc jutro zrobię płatne. Po 4-5h od pobrania powinnam widzieć już wyniki w internecie, więc wszystko się wyjaśni :)
Słusznie, że odpuściłaś zakupy. Krwiak to nie przelewki. Mi tylko młodego szkoda, bo pogoda w sam raz na rower albo spacer a my non stop w domu.

Idę czytać o diecie cukrzycowej.
 
mi wlasnie tsh w ciazy skoczylo.. ft3 i ft4 mialam w miare w normach dzis jeszcze zrobilam antyTPO i na szczescie nie mam hashimoto:) wiec niech mi teraz tylko po lekach zacznie spadac to tsh a bede szczesliwa:)
 
I Kolejny dzien przed nami..
Ja wczoraj próbowałam porozmawiać z T ale niestety tylko dolałam oliwy do ognia.. wiec za pewne wrócę z pracy i urodziny spędzę z na wspólnej albo pójdę spać. :crazy: masakra..
Plany na dziś hm, ni jakie bo chyba mi się nic nie chce hehe.. 3majcie sie kochane ;-)

Wszystkiego najlepszego... na pewno nie zawiedzie Twój T ;)

Witajcie,
Wczoraj był fatalny dzień, więc tak w skrócie. Będąc w sklepie spożywczym poczulam nagle, ze robi mi się bardzo słabo i po chwili ocknelam się na podłodze. Tracąc przytomność, uderzyłam tyłem głowy o twarda podłogę, wiec mam guza wielkości mandarynki. Po 6 godzinach spędzonych w szpitalu okazało się na szczęście, ze neurologiczne jest wszystko ok. Ze wzgledu na ciążę nie miałam tomografu, a rezonans nie robi się w szpitalach ot tak. Zwłaszcza w końcówce roku, gdy nie ma już środków. Polska...
Dziś mam wizytę u ginekologa, by sprawdzić czy z dzieckiem wszystko dobrze. Stresuje się, ale wierzę, że jest ok.

O ja Cię... współczuje. Daj znać jak po wizycie u gina. Trzymam mocno kciuki na pewno będzie wszystko ok :)

Ja dziś o 16 mam wizytę już się doczekać nie mogę mam nadzieję że z tym moim cukrem będzie wszystko ok. Miłego dnia kochane

Trzymam kciuki :)

Witajcie dziewczynki,
Parę dni się nie odzywałam, bo mam dziadka w bardzo ciężkim stanie. Na zmianę siedzimy przy nim, nie wiemy czy będzie z nami w te święta :(

Mam dla Was dobrą wiadomość. Byłam wczoraj u lekarza i wszystko jest ok. Dzidziuś ma 15mm, serduszko bije a ja czuję się dobrze. Dalej muszę brać duphaston i luteine dopochwowo. Co do wyników to cukier obniżony, ale to za sprawą zastrzyków przeciwzakrzepowych, bo to one go obniżają, TSH nieco podwyższony 2,69. Muszę zapisać się do endokrynologa, dużo nie jest podwyższony ten wynik ale lepiej dmuchać na zimne.
Pozdrawiam ze słonecznego i ciepłego Śląska :)

Super że wszystko ok :) Oby tak dalej




My robimy właśnie obiad. Ubrałam choinkę :-) Nasza pierwsza własna choinka :)))) cieszę się baaardzo :) Oliwia oczywiście mi pomagała :) czyli miałam dwa razy więcej roboty ale miała radochę więc to najważniejsze :)

Dalej mam lenia ale widze postęp w moich porządkach :)
Pranie zrobione choinka zrobiona teraz będę odkurzać :) nie jest źle :D
 
Witam

W koncu dodzwonilam sie do gina i mam termin na styczeń:-)

Moje wyniki narazie w normie.

a ja dzis ide na biesiade do szkoly:-)
 
Martyska, wszystkiego najlepszego! Twój facet na pewno coś szykuje, jestem pewna, oni może są uparci, ale nie podli :) poza tym powinni wiedzieć, że z ciążowymi hormonami się nie wygra :DD
 
Wszystkim kochanym mamuśka dziękuję :* Kurde tak żeście mnie podpuscily ze mam nadzieje, ze faktycznie będzie czekał z niespodzianką bo jak nie to pogryze :D

Kurde ja juz w pracy, ale na prawdę nie pokoi mnie ten ból brzucha, n
Bo to nie jest uczucie to co wcześniej tylko takie uklocia co jakiś czas albo ściskanie.. kurde no. Jeśli jutro sytuacja się powtórzy to chyba zadzwonię do lekarza..
 
Trzymaj się. Choroba bliskich zawsze boli najbardziej.

To świetnie, ze z dzieckiem wszystko ok.

Odnośnie TSH to koniecznie idź do endokrynologa. Czy badalaś też FT3, FT4 i przeciwciała? Poziom TSH w ciąży rośnie. Ja zwiększyłam dawkę leku, by nie przekroczyć poziomu 1,5.

Tak robiłam, FT3 3,03 i FT4 1,04. Przeciwciał nie robiłam
 
Witam

W koncu dodzwonilam sie do gina i mam termin na styczeń:-)

Moje wyniki narazie w normie.

a ja dzis ide na biesiade do szkoly:-)

Miłego biesiadowania :)

Wszystkim kochanym mamuśka dziękuję :* Kurde tak żeście mnie podpuscily ze mam nadzieje, ze faktycznie będzie czekał z niespodzianką bo jak nie to pogryze :D

Kurde ja juz w pracy, ale na prawdę nie pokoi mnie ten ból brzucha, n
Bo to nie jest uczucie to co wcześniej tylko takie uklocia co jakiś czas albo ściskanie.. kurde no. Jeśli jutro sytuacja się powtórzy to chyba zadzwonię do lekarza..

Jak się nie popisze w co wątpię powiedz mu że nie tylko ty masz focha ale i dziewczyny z BB :D i że z racji denerwowania ciężarnych na pewno go myszy zjedzą :D oo kolejny przesąd albo coś w tym stylu ;)
Nie denerwuj się kuciami na pewno wszystko w porządku :) Mnie właśnie zaczęło martwić to że już nic nie kuje :/ gdyby nie piersi to już w ogóle bym chyba była przerażona :/ półtora tygodania do wizyty ehhh
 
reklama
ja tak sobie czasem myślę, że przez to, że w internecie opisuje się wszędzie STANDARDOWE (czyli: uśrednione) objawy ciąży, to potem ciężaróweczki panikują, jak odbiegają od normy... tyle stresu przez te internety. kiedyś nie było i nikt nie wiedział JAK powinno być q;
 
Do góry