reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Kurcze coś w szpitalu mi mówili że około 4 miesiąca powinno się iść do okulisty musze poczytać.

Martyska ten skok niby trwa 4 tygodnie!!!!!!! Ponad tydzień za mną :D
 
reklama
Okulista obowiązkowy . Trzeba się zmieścić przed roczkiem. Potem kolejna wizyta ok. 3 lat jak juz dziecko rozpoznaje zwierzątka z tablicy. Przy pierwszym badaniu rozszerzają źrenice kroplami, wiec chwile to trwa. Patka my mamy termin na grudzień, ale rejestrowalam w lipcu .
 
Zapytam o to w takim razie za dwa tyg na szczepieniu.

Martyska u nas jest lepiej juz, młoda doiła smoka na spacerze, usnęla ładnie, od dwóch dni nie było awantury, ale ten gorszy okres trwał juz z miesiąc, a apogeum około tygodnia...
 
Kurcze mogłam dzisiaj odrazu wziąść skierowanie do okulisty. Będę musiała podjechać któregoś dnia.

A wiecie może czy na drugiej wizycie do ortopedy jest potrzebne nowe skierowanie? Bo na pierwszej wizycie u ortopedy umówili mnie odrazu na listopada jak mała będzie miała 4 miesiące i zapomniałam się zapytać czy nowe skierowanie trzeba. Ktoś wie może?

Martyska naprawdę hihi niby 3 dzień 3 tydzień i 3 miesiąc najgorsze są :D ja bym jeszcze dodała 3 rok hihi :D
 
Na drugą wizytę do specjalisty nie potrzebujesz już skierowania. My byliśmy u okulisty w zeszłym tygodniu zostaliśmy tam skierowani ze względu na wczesniactwo W. badanie go nie bolało, najpierw zostały wkropione kropelki, pózniej okulistka swoim sprzeciorem( nie wiem jak sie nazywa):-) zagladala w głab oka i sprawdzala jak reaguja zrenice. Bardziej anizeli dla W. bylo to stresujace badanie dla mnie jak widzialam jak pielegniarka trzyma mu na sile glowe zeby nia nie ruszal.
 
reklama
Thriade nie chwal ja już pochwaliłam że już ok i co od wczoraj powtórka z rozrywki :-( ja już nie wiem raz się rzuca na mnie do jedzenia a raz płacz krzyk i za nic nie chce piersi i weź tu bądź człowieku mądry.... A moja też nie lubi na brzuchu i jest płacz podnosi głowę ale nie tak jak u ewci za to mostek robi po mistrzowsku ;-)
 
Do góry