reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

U nas też skok ...z grzecznego i uśmiechniętego dziecko zrobiła mi się drąca się paskuda :)
i też tak się już dwa razy zdarzyło -co ciekawe dwa dni o tej samej porze , że zaczął się drzeć , smoczek be ,mama be ,rączki be ,butla be , a jak zaczynał jeść to tak mega zachłannie ,że się krztusił i ryczał , bo się krztusił ...
spanie w dzień to porażka - śpi po 30-40 min ....czyli w sumie na dzień około 3 h , całe szczęsście ,że w nocy śpi ,bo bym zeszła .
 
reklama
Ale super Julia2s. Ile cie to kosztuje? Normalnie trochę się nakręciłam,szukam właśnie czegoś w pobliżu ale nigdzie nic nie ma o cenach.

Pierwsza próbna lekcja była za darmo, a tak to w sumie chyba najdroższy basen dla dzieci, ale ludzie bardzo go chwalą - 150 funtów za 10 zajęć. Nie wiemz jakich okolic jesteś, ale to taka sieciówka - water babies
 
Ja już chodziłam na takie zajęcia pływania ze starszymi, więc spokojnie teraz sobie radzimy sami:)

Dzisiaj wreszcie wymieniłam młodemu kocyk na piankowy materac i bardzo dobrze, bo jest bez porównania lepszy do ćwiczeń:D jak ktoś jeszcze tego nie zrobił to najwyższa pora dziewczyny, my w końcu prawie najmłodsi z całej ekipy:D

Do Thriade i innych mam dzieci awanturyjących się czasem przy piersi. Próbowałyście wtedy włączyć jakiś szum z youtuba? U nas pomaga i u jednej znajomej też.

image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 113
Ostatnia edycja:
Ewcia,u nas szumy z youtuba często pomagają zasnąć.Bo ile można ciamkać cycka?U nas ostatnio w nocy masakra,kwiczy i stęka,a jak dorwie się do piersi to ciamka i szybko łepetynę przekręca na drugą stronę.Oczywiście z tym cyckiem w buzi.Wypada mu,a on łapczywie znowu szuka,znowu kręci głową i tak w kółko.Schemat powtarza się jakieś naście razy.Oszaleć można.Nie wiem o co chodzi,ale jeszcze parę takich nocy i na Halloween nie muszę się charakteryzować.:-)
 
u nas dziś była MASAKRA, od rana do ok. 19 mały na zmianę marudził, stękał, jęczał i płakał, nic mu się nie podobało. spał 3 x po 20 minut, to w tym czasie udało mi się coś zjeść i siku zrobić. myślałam, że zwariuję. mam nadzieję, że to taki pojedynczy przypadek /:
 
Jak na 3 miesiące to Twój maluszek pięknie ma główkę i ramionka w górze.Mój leń chwilkę wytrzymuje po czym drze się niemiłosiernie,a ja żeby nie wyjść na wyrodną matkę,prędko go przekładam z tego brzuszka.Moja wina,powinnam być twarda,ale jak się tak jęczy to mi się serce kraje.
 
Gosica ja jak zaczyna marudzić to też przekładam, ale już czasem nawet kilkanaście minut wytrzymuje. Ćwiczy też leżąc na mnie, gdy leżę na plecach, kładę go sobie na kolanach na brzuchu, jeździ na brzuchu w wózku i wygląda za burtę i czasem noszę go na rękach na tzw. tygryska.
 
reklama
Do Thriade i innych mam dzieci awanturyjących się czasem przy piersi. Próbowałyście wtedy włączyć jakiś szum z youtuba? U nas pomaga i u jednej znajomej też.

Zobacz załącznik 716627
Puszczałam jej szumy i raczej zero reakcji czy to pozytywnej czy negatywnej.

Super te zajęcia na basenie tez musze poszukać czegoś kolo siebie
No mu też planujemy.. Szkoda, że akurat zima idzie, mam nadzieję, że nie skończy się to jakimś przeziębieniem...

u nas dziś była MASAKRA, od rana do ok. 19 mały na zmianę marudził, stękał, jęczał i płakał, nic mu się nie podobało. spał 3 x po 20 minut, to w tym czasie udało mi się coś zjeść i siku zrobić. myślałam, że zwariuję. mam nadzieję, że to taki pojedynczy przypadek /:
To muszą być skoki.. Bo u nas z kolei miła odmiana, mała pospała w dzień (niestety na mnie) 3h, jedna drzemka w łóżeczku 40 min no i UWAGA ze smokiem usnęła na spacerze też na około 40 min. Może moja grzeczniutka córeczka wróciła/ :)

Jak na 3 miesiące to Twój maluszek pięknie ma główkę i ramionka w górze.Mój leń chwilkę wytrzymuje po czym drze się niemiłosiernie,a ja żeby nie wyjść na wyrodną matkę,prędko go przekładam z tego brzuszka.Moja wina,powinnam być twarda,ale jak się tak jęczy to mi się serce kraje.
Moja super potrafi trzymać głowę na brzuszku, ale generalnie rzadko kiedy ma na to ochotę. Czasem jak ma to trzyma po kilka minut, nawet filmik nagrałam. A ostatnio, ledwo ją tak położę to ryk i leży z głową na bok i ciamka rękę.

Czy Wasze dzieci też tak kopią przez sen? Wczoraj wyciągnęliśmy jej rogala z łóżka (spała z tym kojcem z motherhood, bo chodziła w nocy po całym łóżku i obracała się o 180 st) i masakra... przez sen znowu nogi w pionie, machanie łapkami, warczenie, obroty o 90 stopni (główka i rączki na szczebelkach)... Nie mogłam spać i musiałam jej tego rogala znowu dać, żeby się uspokoiła, bo mnie budziła (a śpię w innym pokoju!!!).
 
Do góry