reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Gosica-mój jak pies warczy..

Zadowolonam , bo udało mi się zapisać się na warsztaty chustowe i pierwszej pomocy za darmochę.A najlepsze,że mój M też się chce chustować.

Mam dziś ciężki dzień - młody nie spał w dzień nic...i jeszcze je za 10,niedługo będzie jak zawodnik sumo wyglądał.Już 4800 waży.I to w 90% na cyckowym mleku, bp na 8 karmień 7 to cyckowe mleko.odciągam, bo cycek odrzucony juz na amen...ciekawam jak długo dam rade.
 
u nas tez dzis pronlem z zasnieciem, kapiel o 20.00 i do 22 walka , w tym czasie 3-krotne przystawianie do piersi. I moze nie przeszkadzaloby mi to tak bardzo ,gdyby nie fakt, ze w tym czasie moja prawie 5cio letnia corka czekala az ja wykapie i poloze :( miedzy cyckaniem udalo sie cos tam ogarnac, ale cytania na dobranoc juz nie bylo, padla szybciej niz mlodsza siostra:( u nas tatus tylko na weekendy i na prawde latwo nie jest :(
donrej nocki mamuski, jak najwiecej snu :)
 
Gosica-mój jak pies warczy..

Zadowolonam , bo udało mi się zapisać się na warsztaty chustowe i pierwszej pomocy za darmochę.A najlepsze,że mój M też się chce chustować.

Mam dziś ciężki dzień - młody nie spał w dzień nic...i jeszcze je za 10,niedługo będzie jak zawodnik sumo wyglądał.Już 4800 waży.I to w 90% na cyckowym mleku, bp na 8 karmień 7 to cyckowe mleko.odciągam, bo cycek odrzucony juz na amen...ciekawam jak długo dam rade.

Klara u mnie cycek prawie od poczatku odrzucony sie denerwowal mlody i nie chwytal .. A pewnie temu ze butelki posmakowal pierszo niz cyca ... Ja daje rade od samego poczatku sciagam i daje rade bo wiem ze te mleczko jest najlepsze dla niego ...ale nie powiem sa takie dni ze bym se odpuscila i bym przeszla na samo mm ...

Kobietki mam problem z Kajtkiem w podrozy . Nie chce mi lezec w foteliku jest placz straszny przez cala droge od tyg czasu i nie wiem co mam juz robic ? ....zabawki nie pomagaja glaskanie mowienie nic kompletnie... Czy mu nie wygodnie bo jak sie go wyjmuje na rece to spi . ( ostatnio przejechal na recach 20 km ) i nie chce zeby taka sytuacja sie powtorzyla mi .... Nie wiem juz czy to wina fotelika ... Mam maxi cosi cabrio
 
Klara u mnie cycek prawie od poczatku odrzucony sie denerwowal mlody i nie chwytal .. A pewnie temu ze butelki posmakowal pierszo niz cyca ... Ja daje rade od samego poczatku sciagam i daje rade bo wiem ze te mleczko jest najlepsze dla niego ...ale nie powiem sa takie dni ze bym se odpuscila i bym przeszla na samo mm ...

Kobietki mam problem z Kajtkiem w podrozy . Nie chce mi lezec w foteliku jest placz straszny przez cala droge od tyg czasu i nie wiem co mam juz robic ? ....zabawki nie pomagaja glaskanie mowienie nic kompletnie... Czy mu nie wygodnie bo jak sie go wyjmuje na rece to spi . ( ostatnio przejechal na recach 20 km ) i nie chce zeby taka sytuacja sie powtorzyla mi .... Nie wiem juz czy to wina fotelika ... Mam maxi cosi cabrio

Ewcia u mnie taka sytuacja była 2 razy. Tylko ze u mnie to wygląda tak ze w jedna stronę jest ok a w drogę powrotną jest juz szał. U mnie też ostatnio jechała ale 50 km na rękach! :( wiesz co, teraz jak wracaliśmy z Wrocławia to wszystko szło w ruch, miś szumis, aplikacja z telefonu z buczacym odkurzaczem, wibrujacy miś, smoczek i jakoś daliśmy rade. A spróbuj może fotelik wpiąć do wózka i powoz go w domu chwile w foteliku, będzie wiadomo czy to wina fotelika czy poprostu nie akceptuje jazdy autem. I jeszcze polecam wyłożyć pod wkładkę w foteliku kocyk żeby miał pupcie wyżej
 
U nas słaba noc ;( maksa się aż 3 razy budziła na karmienie. 2 razy bardzo mało zjadła i usnęla wiec pobudki częściej były. A nad ranem tradycyjnie pojadla i ani myślała spać. Usnęla dopiero niedawno, ale jadła o 5.30 wiec pewnie długo nie pośpi.


Co do fotelika - powtarzam to nie jest dobra pozycja dla dziecka! I wyjazdy z takim szkrabem powinny być ograniczone do minimum i być krótkie! Naprawdę trochę was nie rozumiem w tym temacie - przeciez najezdzicie się jeszcze z dzieckiem gdzieś dalej jak będzie starsze. A jeśli chodzi o wyjmowanie dziecka podczas jazdy to aż mi ciarki przechodzą.
 
Klara moj mały waży 5700g ale jest długi 61 cm, wczoraj skończył 7 tygodni. Od samego pocztaku karmie tylko i wyłącznie piersią. Smiejemy sie z mężem ze to nasz "mały" wczesniaczek.
 
reklama
U nas słaba noc ;( maksa się aż 3 razy budziła na karmienie. 2 razy bardzo mało zjadła i usnęla wiec pobudki częściej były. A nad ranem tradycyjnie pojadla i ani myślała spać. Usnęla dopiero niedawno, ale jadła o 5.30 wiec pewnie długo nie pośpi.


Co do fotelika - powtarzam to nie jest dobra pozycja dla dziecka! I wyjazdy z takim szkrabem powinny być ograniczone do minimum i być krótkie! Naprawdę trochę was nie rozumiem w tym temacie - przeciez najezdzicie się jeszcze z dzieckiem gdzieś dalej jak będzie starsze. A jeśli chodzi o wyjmowanie dziecka podczas jazdy to aż mi ciarki przechodzą.

A co jeśli sytuacja powtarza się jeżdżąc z punktu A do B i trwa 15 czy 30 minut?
Tez mam ograniczyć i iść z buta z wózkiem 50 km czy załatwiać sprawy jak dziecko będzie większe ? Bez przesady 3/4 ludzi podróżuje z małymi dziećmi i nic im się nie dzieje tym bardziej , a tutaj podejrzewam albo kwestie nudy, albo zmęczenie albo poprostu nie wygodę bo dziecko jest nie przyzwyczajone - ale tutaj to powinno to minąć po zrobieniu przystanku, krótkim spacerze, poleżeniu w wózku. Co do wyciągania dziecka z fotelika, no niestety też bym wolała uniknąć takich sytuacji no ale jakoś nie wyobrażam sobie jechać autem i patrzeć na wyginajace się i zanoszace się płaczem i krzykiem dziecko które po czasie nie może złapać oddechu.
 
Do góry