reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

ja tez kupiłam wkladki Lovi ale niestety da mnie sa beznadziejne strasznei mnie drapią i sie rozwalaja a to jestem bardzo zadowolona z wkładek Johnsons Baby sa wyprofilowane i super sie je nosi :-
co do fotelika to ja bym tez nie ryzykowala i wyjmwala dziecka, lepiej zatzymac sie uspokoic i znowu wlozyc :) moj na szczesice zasypia w aucie albo slucha muzyki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie używałam jakiś niemarkowych z drogerii i to był błąd. Tu mam tylko dostęp do babyono na ebayu. Chyba się skuszę. No mogę jeszcze kupić z Tommy tipee...któraś używała?
 
Ostatnia edycja:
martyska- a to nie tradzik po prostu? takie zaczerwienione ogniska (moze nie az tak) pojawialy sie u nas na policzku po stronie nagrzanej- na ktorej lezala czy przytulala sie do mnie, pozniej to znikalo. Nie przegrzewaj malej, obserwuj, jak tylko na buzce, to raczej nie alergia

michasia- ja mam wkladki MUM, polecam, mam tez muszle, nosze na jednej poranionej jeszcze piersi- niby fajne ale trzeba uwazac, jak zbierze sie mleczko, nie zauwazysz, nachylisz sie -wszystko wylewa sie przez te otworki wentylacyjne-juz pare razy sie tak zalatwilam :( poza tym przy obcislej bluzce moga byc widoczne.
u nas tylko kp, kupki sa rozne.od zoltych przez zielonkawe po brazowawe. jem wszystko. Przy kp to norma. a probiotyk nigdy nie zaszkodzi :)

co do poranionych brodawek, jesli ktoras z was jeszcze z nimi walczy, to polecam olejek z rokitnika! dziala cuda, ja mialam jedna brodawka tak zmasakrowana, ze wisiala nade mna wizja szycia chirurgicznego, nic nie dzialalo, od ok 5 dni smaruje , zgodnie z poleceniem znajomej, olejkiem z rokitnika i juz jest prawie zagojona. polecam na wszellkie ranki, zreszta zastosowan jego jest wiele. o jakies cudo, jedyny minus- ma intensywnie pomaranczowy kolor i brudzi, miedzy innymi dlatego uzywam muszli, do iziolacjileczonej brodawki.
 
hej dziewczyny piszę sporadycznie bo mamy dalej problem z tym prężeniem, gazami i nie wiem co z tym robić, byłam u lekarza zalecił badanie moczu i usg brzuszka - termin mam na czwartek jutro mocz zawiozę. Ale szczerze mam już dość mały niekiedy popłakuje cały dzień! Ale za to w nocy śpi rewelacyjnie od 21 do ok 2-3 i potem do 6.
Nietolerancja laktozy wykluczona póki co i kolki też... a taki grzeczny jest poza tym
 
Hej, hej. Ja tak na szybciutko parę słówek, bo mój maluch od wczoraj ma jakiś bunt chyba, bo w dzień zasypia na jakieś 20 minut a później znowu na rączki się domaga a jak nie to ryyyczy...Dobrze, że chociaż w nocy ładnie śpi i mam nadzieję, że w dzień znowu będzie jak wcześniej bo nic nie mogę zrobić. Jak leżę z nim w łóżku ładnie śpi i dwie godziny dopóki tylko nie wstanę... Mija minuta i już płacz...Ale jak jestem przy nim to śmieszek mały się zrobił, bardzo lubi buziaki - po nich śmieje się w głos :)
1.jpg2.jpg3.jpg5.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 41
  • 2.jpg
    2.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 40
  • 3.jpg
    3.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 40
  • 5.jpg
    5.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 40
U nas też ciężko. Starszaki w ogóle nie płakali za młodu, a Stef maks 5 minut sam poleży. Strasznie mi go szkoda biedaczka:( Mam nadzieję, że to szybko minie. Rozważam przejście na ścisłą dietę po powrocie do domu, może pomoże, a na pewno nie zaszkodzi.

Moriam a czemu nie poczytasz starszej z dzieckiem przy piersi?
 
Kati u nas jest to samo z tym prezeniem się i bakami. Mieliśmy robione badanie krwi, powiew moczu, usg brzucha i wszystko jest ok, a mały jak sie prezyl i baczyl tak jest dalej:-( Byle do tego 3 mca życia potem ma być niby lepiej.
 
reklama
U nas też ciężko. Starszaki w ogóle nie płakali za młodu, a Stef maks 5 minut sam poleży. Strasznie mi go szkoda biedaczka:(

no ciekawe czego to efekt...

co do wkładek - ja używałam na początku BabyOno, ale te w wersji nocnej, sprawdziły się bardzo fajnie jak mleko leciało, no i są mięciutkie. jak któraś chce, to ja mam niewykorzystaną ponad połowę pudełka, mogę za koszty przesyłki oddać.
 
Do góry