reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Nie daje rady was nadrobić. Tyle się dzieje / wydarzyło, że nawet nie wiem kiedy to będę mogła opisać. Odżyłam w domu o 1000%, w szpitalu byłam w beznadziejnym stanie. Z porodu mam traume i jak o nim myślę to płacze. Mąż też widzę ze nieźle przeżył to co się działo. Ale nic, następny poród tylko cc ewentualnie.

Można brać Urofuraginum karmiac piersią? Ktoś wie,ktoś zazywal z polecenia lekarza?

Można. Dostałam w szpitalu na zapalenie pęcherza moczowego. Potem już mi dali antybiotyk.

Polecam Medela calma jeśli chodzi o butelkę - mała dużo z niej piła w szpitalu (mm i mleko odciagniete) i nie pogorszylo jej to ssania.
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj nie mam wyjścia i muszę wyjść z malutka z domu w ten upal :crazy:
Powiedzcie mi czy same body i pampers wystarcza ?? I czy wózek mieć z rozłożonym daszkiem od gondoli czy złożyć go a nad małą dać parasolkę ?? A i czy zakładać kapelusik czy zostawić główke odkrytą ??
 
Ja zakładam samo body. Budę od gondoli mam postawiona z otwartym wywieyrznikiem. Na małego kładę tetre żeby go osłonić od słońca i druga zawiesza na budzie, bo nie używam parasolki. Głowę ma w ten sposób w cieniu wiec bez kapelusza.
 
Ewcia ja też mam hashimoto,ale nie dostałam żadnego skierowania nigdzie.W szpitalu powiedzieli mi tylko że mam iść z dzieckiem do endokrynologa inic więcej.Czy prywatnie zrobić krew i tyle?

TSH kontroluje się u dziecka między 10 a 14 doba życia . my już pobieralismy krew. Wyniki będziemy mieli u pediatry.
Poszliśmy do pediatry po skierowanie jak mały miał 8 dni.
Kurde a mnie w szpitalu ani słowa o tym nie powiedzieli. Tez mam przecież hashimoto.

Poszłabym na spacer ale nie dam rady z wózkiem po schodach, za wcześnie po cc jest jeszcze.

Dziewczyny, szczególnie po cc, jak dbacie o blizny i ogólnie o brzuch? Nie wiem czy w końcu go ściskac czy nie?
 
Kurde a mnie w szpitalu ani słowa o tym nie powiedzieli. Tez mam przecież hashimoto.

Poszłabym na spacer ale nie dam rady z wózkiem po schodach, za wcześnie po cc jest jeszcze.

Dziewczyny, szczególnie po cc, jak dbacie o blizny i ogólnie o brzuch? Nie wiem czy w końcu go ściskac czy nie?

Ja w sobotę byłam na IP w sprawie mojej rany po cc bo miesiąc minął i jeszcze mi sie nie zagoiło, na szczęście z posiewu nie wyszła żadna bakteria ale goi mi sie to trudno jakos. Rozmawiałam z położna o pasach po cc i powiedziała mi ze w żadnym wypadku w okresie połogu bo macicy trzeba dać te 6 tyg zeby sie obkurczala właściwie. Nastraszylas mnie ze wlasnie mieli tu jedna Wietnamkę która ściskała sie po cc i ledwo ja odratowali...
 
Mi również wszyscy odradzali pas. Rane mylam codziennie szarym mydłem i psikalam octinoseptem i zaklejalam. Tak przez 7 dni od cc. Później tylko mydło szare. Teraz po mcu mam wszytko zagojone blizna o grubości 1 mm wiec trzeba się w patrzeć gdzie jest. Co do brzucha sam się wchlonal i prawie go już nie widać :)
 
reklama
Czesc dziewczynki. Nie daje rady za Wami poki co nadarzac :) ale mam nadzieje ze jakos sie to unormuje wkrotce :) poki co melduje ze jestem i zagladam do Was kiedy tylko mam jak:)
 
Do góry