reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

U nas jutro położna prawdopodobnie przyjdzie, bo u nas bez zapowiedzi ale ostatnio mówiła, że za 2 tyg będzie więc wypadałoby na jutro.
A mała dziś się nazloscila i nakrzyczała przed wieczorem na cyca i dostała mm, niby już było ok a za pół godz znów głodna i krzyk. Ale jak chciałam ją wykąpać to zasnela i juz :p
Taka mała maruda z niej czasem :p
 
reklama
Moja właśnie nie chce usnąć już chyba od 16... wizytę położnej przewrzeszczała :) Pokazała nam jak kąpać itd. Super sprawa :) Na chwilę się w wodzie uspokoiła, ale niestety nie potrwało to długo. Położna powiedziała, że trzeba to przeczekać bo po prostu musimy się wyregulować :) Ide dalej walczyć z cycem.
 
Dzieciaczki tak maja ... U mnie raz sie zdarzylo ze zasnol tak ze kompalam go rano ... Marudny byl strasznie w domu a na podworku ladnie spal ... Jutro tez na spacer taki dlugi idziemy... Powiecie mi jakie masci uzywacie na sutki bo maltan juz na mnie nie dziala a karmic cycem nie moge i sciagam laktatorem bo tak mi sutki popuchly bolace okropnie sa...
 
U nas położna była w czwartek, misiu waży 4,5 kg, pyzy mu się zrobiły zamiast policzków:-D

My już po usg bioderek, wszystko ok, za 2 miesiące powtórzyć, a na szczepienie mamy się zgłosić po 21 sierpnia, ale wcześniej do pediatry jak skończy miesiąc na mierzenie i ważenie.
A teraz trochę ponarzekam, mały jak nie śpi to ciągle buczy, nie leży spokojnie tylko marudzi i marudzi a najgorsze jest że w nocy jest to samo, dzisiaj od 2:30 płakał, nakarmiony, przewinięty i dalej płacze, powoli brakuje mi sił. Od jakiego wieku dziecko się "reguluje"?
 
Super dzieciaczki rosną:-)mój jak na razie nie przepada za spacerami.Jest ciepłolubny,dziś założyłam mu body na długi rękaw bo ciągle mam wrażenie,że mu zimno-ma chłodne rączki i nosek.Co do rany po cc to wszyscy odradzają jakiekolwiek pasy,że niebezpieczne.Po pierwszym cc nic nie używałam i brzuch sam się wciągnął i teraz też się dxieje
 
Dziewczyny jak to jest z usg bioderek - bo nic mi pediatra nie mówił. Każdy powinien to robić? Czy dostajecie skierowanie bo coś zauważył?
 
Dziewczyny jak to jest z usg bioderek - bo nic mi pediatra nie mówił. Każdy powinien to robić? Czy dostajecie skierowanie bo coś zauważył?
Kontrola stawów biodrowych 6-8 tydz i to raczej obowiązkowe- przy jednej i przy drugiej dostałam skieriwanie.
Moja młoda juz miesiąc skończyła a dalej jakaś taka niewyregulowana jest i robi co jej sie podoba...:(
 
reklama
U nas jest tak, że pierwsze USG trzeba zrobić do 4 tygodnia i później drugi raz za dwa miesiące i jak dalej jest wszystko ok to już więcej nie trzeba. Młody dopiero usnął od 19 to kładę się i ja, dobranoc.
 
Do góry