reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Asienka widzisz jaka mądra jestem nie nie odbijalam bo po prostu wcześniej nic takiego nie było pierwszy raz w czwartek się zdarzyło.... Dziś po mm ja nosiłam ale nie odbiło się jej po prostu zasnela ...

Perla ale jak się obudzi w nocy a ja obie piersi czuje już mam twarde to co z drugiej mam ściągnąć laktatorem? staram się jak mogę ograniczyc te mm czasem się uda cały dzień lub noc bez mm a czasem tak jak dziś kupa wrzasku jej i moich nerwów i butelka idzie w ruch...

Pamiętaj zawsze żeby przystawiac na zmianę. Jak mnie bolała któraś pierś sciagalam laktatorem ale mało - tylko żeby poczuć ulgę. Inaczej nasz mózg będzie miał sygnał ze mamy za mało pokarmu i naprodukuje jeszcze więcej :p tak jak piszą dziewczyny które juz mają doświadczenie - kp jest dla cierpliwych - trzeba trochę się poświęcić żeby osiągnąć efekt :) DASZ RADE - KARMIENIE JEST W NASZYM MÓZGU :)
 
...a możecie polecić jakąś dobrą butelkę z jak najwolniejszym przepływem żeby nie miała za łatwo z niej pić avent natural to do kosza się nadaje tak z niej leci ze mała nie nadąża łykać ......kupiłam dr Browna jest lepiej ale może jeszcze jakaś lepszą znacie??????????...

ja karmie mieszanie. z czego nie przystawiam do piersi tylko sciagam i podaje. pozniej dokarmiam mm. po 2 tygodniach nie ciomkania cycka maly ladnie sie przyssal. uzywam zestawu medeli calma. maly naprawde musi sie napracowac zeby cos polecialo. w trakcie jedzenia robi przerwy na odpoczynek. jestem zadowolona z tego zestawu.
 
dziewczyny mam problem z oproznieniem cycka.czuje ze zawsze cos zostaje. sciagam laktatorem mini elektric medeli. moze jakis inny laktator by sobie lepiej radzil? no i ten jest strasznie głosny. w nocy potrafi obudzic umarłego.
 
Hej mamusie :-) Ja jestem po nieprzespanej nocy patryk od 2 co chwile placze co zasnął po 10min coś go budziło.. Teraz już jest tak zmęczony że zasnął ale pewnie długo nie pośpiechu bo piszczy przez sen..
 
a możecie polecić jakąś dobrą butelkę z jak najwolniejszym przepływem żeby nie miała za łatwo z niej pić avent natural to do kosza się nadaje tak z niej leci ze mała nie nadąża łykać ......kupiłam dr Browna jest lepiej ale może jeszcze jakaś lepszą znacie??????????

a próbowałaś Medela Calma? one są drogie, ale w nich jest taki system, żeby dziecko musiało włożyć w picie taki sam wysiłek, jak w ssanie piersi.

Calma
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Też chciałam napisać Medela Calma:)

Klara świetnie to opisała:) Przy KP na początku nie ma spokoju i trzeba to po prostu zaakceptować:))) Wczoraj byliśmy 3 godziny na spacerze i w wózku Stefan nie spędził chyba nawet 30 minut;) Było karmienie, chusta, karmienie, karmienie idąc:D, potem Tata niósł, znowu karmienie, hehehe.

Za to dziś w nocy spał od 21:30 do 3:30 bez pobudki, szok... No ale potem już ciągle się budził, cyckał, jęczał, o 6:30 poszła kupa i zasnął po 7 i śpi. I mimo wszystko jest strasznie słodki:p
 
Do góry