reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

dziewczyny mam problem z oproznieniem cycka.czuje ze zawsze cos zostaje. sciagam laktatorem mini elektric medeli. moze jakis inny laktator by sobie lepiej radzil? no i ten jest strasznie głosny. w nocy potrafi obudzic umarłego.

Ja pierwszy miałam taki nie firmowy sisi działał dwa lata,ale umarł w szpitalu,ale za tą cenę to było ok. Teraz mam Canpol i to juz dla mnie luksus,w tamtym trzeba było naciskać guziczek,żeby ssanie regulować a w Canpol maszynka robi to samo
Jeżeli chodzi o opróżnianie piersi to mleko w cycu jest w kanałach i jak są one pełne i sie zatkają to bolą,ja odciągając delikatnie masuje pierś i mleczko leci;)
 
reklama
Też chciałam napisać Medela Calma:)

Klara świetnie to opisała:) Przy KP na początku nie ma spokoju i trzeba to po prostu zaakceptować:))) Wczoraj byliśmy 3 godziny na spacerze i w wózku Stefan nie spędził chyba nawet 30 minut;) Było karmienie, chusta, karmienie, karmienie idąc:D, potem Tata niósł, znowu karmienie, hehehe.

Za to dziś w nocy spał od 21:30 do 3:30 bez pobudki, szok... No ale potem już ciągle się budził, cyckał, jęczał, o 6:30 poszła kupa i zasnął po 7 i śpi. I mimo wszystko jest strasznie słodki:p

Ewcia, Twój maluch jest niespokojny w wózku i z tego powodu przytulasz go do siebie na spacerach?
Mój Marcel też strasznie krzyczy na spacerach i tylko na rękach się uspokaja, zastanawiam się co jest przyczyną, czy tylko z niego taki przytulas? Ciekawa jestem czy to minie i kiedy i polubi wózek?
Mój pierworodny bardzo ładnie spał na spacerach od pierwszych dnia i jest to dla mnie nowość.

U nas od wczoraj nie było kupy i trochę się stresuje, bo do tej pory kilka dziennie szło :/
 
Ostatnia edycja:
Rybka mój najstarszy był też na początku niespokojny w wózku i trochę smoczka używałam, ale potem go odrzucił, a problem sam minął. Nie przejmuję się, Stef ma dopiero 11 dni, wiem, że w końcu polubi wózek:) Smoczka nie będę wprowadzać, będzie awaryjnie tylko do samochodu.

Stef właśnie się obudził, spał 4 godziny, wow.
 
a mnie bierze jakies chorobsko gardlo mnie boli, oslabiona jestem zimno mi i mam stan podgoraczkowy :-( mam nadzieje ze Mały sie nie zarazi, nawet nie wiem co moge wziasc karmiac piersia
 
Gosiaczek jak mój drugi synek miał dwa tygodnie to miałam infekcję gardło i 39 stopni. Brałam tylko paracetamol i tantum verde + czosnek, herbata malinowa, cytryna itp. Do tego maseczkę nosiłam przy małym i nic się nie zaraził. Mleczko robi swoje.
 
Gosiaczek jak mój drugi synek miał dwa tygodnie to miałam infekcję gardło i 39 stopni. Brałam tylko paracetamol i tantum verde + czosnek, herbata malinowa, cytryna itp. Do tego maseczkę nosiłam przy małym i nic się nie zaraził. Mleczko robi swoje.

ja nie byłam karmiona piersią i też nigdy nie chorowałam. to tak na marginesie.

a nam mały zaczyna wieczorami długo spać, wczoraj miał karmienie ok. 19 i drugie powinno być ok. 22.30, a obudził się dopiero po północy :szok:
 
ja nie byłam karmiona piersią i też nigdy nie chorowałam. to tak na marginesie.

a nam mały zaczyna wieczorami długo spać, wczoraj miał karmienie ok. 19 i drugie powinno być ok. 22.30, a obudził się dopiero po północy :szok:

Dzieci chyba nam dorosleja :p Moja jak wczoraj popila mleczka o 22 to obudziła się o 2.30 :) a później dopiero o 6.30 :) elegancko :)
 
Ladnie zaczynaja spac nasze dzieci ... Dzis mlody ma zaparcia od lekow bo musze mu dawac zelazo bo ma nie dokrwistosc ... Biedny i masuje brzuszek i kladego i nic nie pomoglo tylko dluga kapiapiel a teraz se spi . Odstawie mu na dwa dni leki i zobacze czy to od tego ze kupy nie moze zrobic
 
reklama
Do góry