reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Dziewczyny ale mam lenia. Jeszcze rano jak wstane to bym cos porobila, posprzątała itp a pozniej jestem dentka i nic nie mam energii a dziś maz cały dzien w pracy a ja sama z mała. Pogoda do du... I nawet z nią na dwór dziś nie wyszłam bo cały dzien pada :(
 
Ewelak ja mam lenia codziennie ostatnio. A drzemka po południu to obowiązkowo, normalnie sama zasypiam. I jeszcze jakies dziwne smaki. Śledzie, ostre rzeczy i poprawiam serniczkuem po tym ;)
 
No to nieźle z tymi smakami. Ja na nic nie mam ochoty- a mama tyle rzeczy nagotowała, jakby co najmniej oddział wojskowy przyjechał. Tak okrutnie chciało mi się dzisiaj spać i wymyśliłam sobie super plan- Zo pójdzie na drzemke a ja pójdę z nią. Ale niestety moje wspaniale dziecko, pomimo pobudki o 6, nie poszło spać :-\ Mam nadzieję, że o 20 będzie już dawno spała...
 
reklama
a mi caly czas jest niedobrze;/ czy cos zjem czy nie zjem.. ale jak jestem glodna to jeszcze bardziej wrr. Na szczescie na razie nie odrzuca mnie od zadnego jedzenia ale co z tego skoro caly czas mi niedobrze:D ale miejmy nadzieje ze to minie bo uczucie okropne nawet swieze powietrze nie pomaga.. a pogoda owszem masakryczna jest:/
 
Do góry