reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Michalina u nas z ciąża i pierwsza i druga poszło szybko ale mimo to na podtrzymaniu byłam najpierw gdzieś do 24 tyg a pozniej jak miałam skurcze to jeszcze od 28 do 36 tyg ciazy. Dosc mam brania tych tabsow juz. Póki co zamówiłam sobie witaminy. Jak na razie wszystko ok, odpukać. A jak u Ciebie z beta? Bo chyba wczoraj nie pisałas.
 
reklama
Dziewczyny, kiedy byłyście lub wybieracie się na pierwszą wizytę do gin??? Czekacie do tego "ustawowego" 6 tyg czy może wcześniej, bo mnie pobolewa ciągle brzuch i chciałąbym iśc wcześniej sprawdzić czy zarodek jest i ewentualnie wykluczyć c.pozamaciczna ...Jak myślicie czy 5 tydz nie będzie za wcześnie??:-)
 
Kornelia ja mialam w planach isc jakos w 7 tygodniu ale jako ze prace mam nie sprzyjajaca do tego wlasnie bole brzucha byli mdlosci itd to poszlam wczesniej. bylam w 5t6d i na usg bylo juz widac serduszko:) nastepna wizyte mam 2 grudnia wtedybedzie to jakis 9tydzien. wiec ja na Twoim miejscu dla spokoju bym poszla:)
 
Dziewczyny, kiedy byłyście lub wybieracie się na pierwszą wizytę do gin??? Czekacie do tego "ustawowego" 6 tyg czy może wcześniej, bo mnie pobolewa ciągle brzuch i chciałąbym iśc wcześniej sprawdzić czy zarodek jest i ewentualnie wykluczyć c.pozamaciczna ...Jak myślicie czy 5 tydz nie będzie za wcześnie??:-)


pewnie, że idź wcześniej :)!dowiesz się, że wszystko jest w porządku i będziesz spokojniejsza :).ja wybieram się do mojego gina może w przyszły czwartek, to będzie 6t1d.
 
ja w obu ciazach byłam na lekach prawie od poczatku a i tak urodzilam duzo przed czasem. Narazie nie biore nic czuje sie super, zobaczymy co lekarz powie na wizycie
 
Kunda, a ja mam odwrotne doświadczenia ;). od 30tc byłam na Fenoterolu, bo zagrożenie przedwczesnym porodem, a potem po odstawieniu w 35 tc urodziłam 11 dni po terminie......ot, chichot losu :cool2:


zaraz koniec pracki i ......WEEKEND! nareszcie! wypoczywajcie i dbajcie o maluszki :)!
 
ja na fenoterolu pojechałam rodzić:-)a brałam go od 25 tyg, zobaczymy jak będzie teraz.

Kornelia jak masz sie uspokoic to idz wczesniej do gina.
 
Ja od 30 tc jechałam na fenoterolu 6 razy dziennie i miałam założony pesar, bo szyjka sie skróciła do 0,8mm. Skończyłam 37 tc i odstawilam leki, a następnego dnia urodziłam :)
 
reklama
Do góry