reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

za 2 godziny jade na ktg a jestem wk..... bo musze jechac sama

Nie wiem czy Ciebie to pocieszy, ale ja zwykle sama jeździłam/jeżdzę na badania, bo zwykle było to w godzinach pracy mego m. Nie jest źle, wmawiam sobie, że wzbudzam litość wśród personelu medycznego swoją samotnością i wszyscy są bardzo, bardzo mili i pomocni ;)

U mnie przez całą ciążę ani kropelka nie poleciała :( nie wiem czy to normalne .. no ale zobaczymy co będzie
U mnie też nic, a nic- ale to nie jest powodem do niepokoju :) Za to piersi powiększyły się 2x, więc coś tam się chyba musi czaić.
 
reklama
husky ja tez prawie cała ciąże sama wszędzie ale jestem już po terminie a do szpitala na ktg mam 18 km a mój mąż mnie strasznie wkurza jaki jest wyluzowany nastawił się że skoro doktor powiedział że 13 do szpitala mam się kłaść to wcześniej nic nie ma prawa się wydarzyć ot chłopska logika :wściekła/y: jak zawsze on teraz ma najwięcej pracy i spraw do załatwienia ......... może wezmę mamę ale w sumie to nie wiem po co bo ona nawet prawka nie ma chyba dla towarzystwa ;-)
 
U mnie tez nic nie leci - w poprzednich ciążach też nic .
Jeśli chodzi o mm to mam kupione dwie butelki i tyle .....jak będzie potrzeba kupię mm w zasadzie w każdym sklepie możne dostać :)
Nie mam jeszcze laktatora -bo ciągle myślę co kupić ....

Huskyrescue
- na receptę sa tylko specjalistyczne mleka dla dzieci z problemami takimi jak ulewanie ,nietolerancja laktozy lub inne brzuszkowe , wtedy są dofinansowane


Dziś jest komfort termiczny :),nawet normalnie spałam.
Łapią mnie jakieś skurcze,brzuch się ciągle stawia - ale to jeszcze chyba nie to ...jutro zobaczymy co tam w środku :) i jak te skurcze się piszą .
Dziewczyny co czytacie ? Bo ja cierpię na jakąś suszę ...doczytuję młodzieżowe Starszaka i nie mam pomysłu na to co bym chciała......
Miłego dnia

To która dziś ? Thriade- mówiłaś ,że czwartek jest ok:) ? Martyśka ? Kagusia ?
 
Perła dziecko może spaść trochę po wyjściu ze szpitala. Mój spadał ok. Tygodnia. OK. 14 dnia powinno odzyskać wagę urodzeniowa , ale nie popadajmy w czarną rozpacz jak zabraknie 50g . Nasz pediatra nigdy się nie czepiał mimo, że syn przybieral w najniższych granicach albo lekko poniżej. Nadrobil jak zaczął jeść stałe posiłki. Jeżeli czujesz ze Twoje dziecko się najada i ma się dobrze to zaufaj instynktowi. Nie każdy jako niemowlę jest herubinkiem.
 
To która dziś ? Thriade- mówiłaś ,że czwartek jest ok:) ? Martyśka ? Kagusia ?

Z miłą chęcią! Jeszcze temperatura idealna do rozpakowania się :D a myślisz, że dlaczego wzięłam się za sprzątanie, anuz się coś ruszy - zaraz idę myć schody :D
Ale coś mi się nie wydaje żeby się mogło coś wydarzyć bo wyjątkowo dobrze się czuje, siły dużo do działania, brzuch się niby napina ale nic to nie boli wiec jednak spotkam się jutro z moja gin.. a tak mówiła ze się pewno na porodowce spotkamy :[
 
Z miłą chęcią! Jeszcze temperatura idealna do rozpakowania się :D a myślisz, że dlaczego wzięłam się za sprzątanie, anuz się coś ruszy - zaraz idę myć schody :D
Ale coś mi się nie wydaje żeby się mogło coś wydarzyć bo wyjątkowo dobrze się czuje, siły dużo do działania, brzuch się niby napina ale nic to nie boli wiec jednak spotkam się jutro z moja gin.. a tak mówiła ze się pewno na porodowce spotkamy :[

a 3XS ( Spacer,Sex,Schody) próbowałaś ....?
Mój M mówi ,że wersja hardcore powinna zadziałąć ...znaczy sex w trakcie spaceru po schodach ( dodawał cos o myciu okien w trakcie i popijaniu herbaty z liści malin ):))))
 
U mnie przed porodem zdarzala się siara. Wczoraj minął tydzień od cc a mleka mam dla bliźniaków ; -)
Co do mm ja kupiłam wychodząc ze szpitala w aptece to samo co dawali w szpitalu - wiedziałam juz ze Asi pasuje :)
 
a 3XS ( Spacer,Sex,Schody) próbowałaś ....?
Mój M mówi ,że wersja hardcore powinna zadziałąć ...znaczy sex w trakcie spaceru po schodach ( dodawał cos o myciu okien w trakcie i popijaniu herbaty z liści malin ):))))

Ja mogę praktykować tylko 2x S bo na temat sexu to mój nawet niechce słyszeć. :D Juz próbowałam prośby groźby wszystko pokolei i niestety, pomimo że T chciałby żeby mała była już z nami to powiedział ze kochać się ze mną nie będzie.. bo przecież ona jest juz tak nisko ble ble ble... dzień w dzień podejmuje próbę i niestety nic z tego, chłop ma taką blokadę w głowie ze ja Cię kręcę! Wiedziałam, że zdarza się że mężczyźni mają z tym problemy ale w życiu bym nie pomyślała ze mnie tez to bedzie dotyczyć :D no ale kurde, przydało by się mojemu T myślenie twojego męża :D
 
reklama
Ja w szpitalu to też tylko 2xs robię, a jak cokolwiek ruszy to dzis lub jutro dostane znów oxy ale pełna kroplowke. Tak czy siak lekarz mi powiedzial, że do niedzieli urodzimy ;-)
Można dostać czegoś w tym szpitalu, na dodatek zostałam sama na sali od poniedziałku więc masakra. We wtorek była dziewczyna ale kilka godz i poszła rodzic....
 
Ostatnia edycja:
Do góry