reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja miałam wizytę u lekarza pod koniec 38 t.c. i dostałam jeszcze skierowanie na morfologię i mocz :tak: Kolejną wizytę mam pod koniec tego tygodnia (jeśli doczekam..).

Miałam się dziś widzieć z położną i zrobić KTG, ale nie odbiera w ogóle telefonu..czuję się teraz w porządku, ale niepokoi mnie ten brak kontaktu, bo jakby się tak coś zaczęło? Pewnie jest przy jakimś cięższym porodzie, albo nie wzięła telefonu,ech.
 
reklama
Ja też już nie musze robić morfologi, jedyne co to mocz ale to dlatego że znowu te leukocyty cholerne mi powychodziły.

Posprzątałam co nie co, dopakowałam torbę do szpitala, naszykowałam fotelik dla małej .. schodzę na dół do łazienki, patrze a tam odchodzący czop śluzowy .. wiem wiem, nie ma się czym podniecać bo może odejść nawet 2 tyg przed porodem ale .. zawsze to jakiś krok do przodu :-) Chwilowo usiadłam odpocząć bo cos brzuch mnie pobolewa, moze poprzeglądam allegro bo wsadziłam do kołyski kocyk i okropnie to wygląda .. jest mega duży w porównaniu do niej, i mogłabym go złożyc na 3 części ;o
 
Dzięki za odpowiedzi :) To jak nie zlecała, to nie będę robić.

mam wynik toxo chyba ok ??? bo nic nie napisane ujemny czy negatywny wynik tylko takie coś a ew necie znalazłam takie normy:

0 - 0,9 S/CO - wynik negatywny (ujemny)
0,91 - 1,09 S/CO - wynik wątpliwy
powyżej 1,1 S/CO - wynik pozytywny (dodatni)

Toxoplazma gondiiPrzeciwciała w kl. IgM0,192S/CO

Wynik ujemny w klasie IgM oznacza, że nie masz cech aktywnego zakażenia, a więc okej ;) A IgG miałaś ujemne, czy dodatnie, tak z ciekawości pytam?
 
Ja wróciłam z powtórnego ktg i mam skierowanie na jutro na porodowke. Będę wywoływać albo ciąć. Mama ma ok 4kg, duża ilość wód wiec lekarz stwierdził że czas to kończyć. Strasznie się boje tego wywoływania. Mam rozwarcie na 3 cm i nic więcej :/
 
Ja wróciłam z powtórnego ktg i mam skierowanie na jutro na porodowke. Będę wywoływać albo ciąć. Mama ma ok 4kg, duża ilość wód wiec lekarz stwierdził że czas to kończyć. Strasznie się boje tego wywoływania. Mam rozwarcie na 3 cm i nic więcej :/

Ojej to Cie pomęczą trochę,a może akurat szybko pójdzie &&&&&&
 
reklama
Do góry