reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Pościeliłam właśnie łóżeczko, nie wiem czy nie za wcześnie, no ale nie potrafiłam się powstrzymać. A Wy (dziewczyny z drugiej połowy lipca) już macie pościelone/przygotowane? ;) Bo Panie z pierwszej połowy lipca, to bliziutko, więc się nawet nie pytam ;)
 
Ostatnia edycja:
Pościeliłam właśnie łóżeczko, nie wiem czy nie za wcześnie, no ale nie potrafiłam się powstrzymać. A Wy (dziewczyny z drugiej połowy lipca) już macie pościelone/przygotowane? ;) Bo Panie z pierwszej połowy lipca, to bliziutko, więc się nawet nie pytam ;)

Ja też mam poscielone :-D
Chciałam zrobić parę zdjęć i pochwalić się siostrze ;-) no i tak zostało tylko przykrylam to troszke żeby się zbytnio nie zakurzylo :-)
Mam bardzo mała sypialnie,łóżko gigant i w dodatku ścięty jeden kąt więc i tak jestem zaskoczona że tak ładnie mi się wszystko wpasowalo :-D a jak już się wpasowalo to pościel też musiała być ;-)
 
Pościeliłam właśnie łóżeczko, nie wiem czy nie za wcześnie, no ale nie potrafiłam się powstrzymać. A Wy (dziewczyny z drugiej połowy lipca) już macie pościelone/przygotowane? ;) Bo Panie z pierwszej połowy lipca, to bliziutko, więc się nawet nie pytam ;)

Ja też właśnie pościeliłam,ale potem przykryje czymś:)
 

Załączniki

  • 1435665836865.jpg
    1435665836865.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 58
Byłam dziś na kontroli. Wspomniałam o gbs. Lekarz powiedział ,że i tak dadzą antybiotyk zapobiegawczo, wiec nie mam się tym przejmować. Jedno co mnie nie pokoi to moje ciśnienie 150/105. Dał mi na nie dopergyt i kazał brać 2 razy dziennie. Jak przeczytałam ulotkę to się przeraziłam. No i 03.07 mam pojawić się na ktg w szpitalu. Mój mały dziś też leniwy. Wypiłam szklankę soku to się chwile powykręcał i teraz znów spokój. Mam nadzieje że to przez tą pogodę bo już fisia zaczynam dostawać.
 
reklama
Perla powodzenia! &&&
Klaudia - to już niedługo! :-) Zazdroszczę :)

Martyśka - może coś się zaczyna???:tak::tak:

U mnie brak apetytu, co zjem to mnie na wymioty zrywa, więc po lekkim śniadaniu o 9 do teraz siedzę na samej wodzie i to od 3 dni się rozkręcało, ale jeszcze coś tam jadłam, a dziś nie mogę..... nawet na truskawki nie mam ochoty, zjadłam jedną i też nie pasowało.... a tak mi się marzyły....:wściekła/y: za to maleństwo dziś ma lenia, zawsze rano się mocno wygina a dziś nic prawie jej nie czuję.... w nocy za to tak mi się wypięła, że aż bolało i do tego aż nowe rozstępy w tym miejscu się zrobiły, a już myślałam, że nowych nie będzie, bo i tak mam cały brzuch pokiereszowany :no::no:
 
Do góry