reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Ja już dziś po badaniach krwi na choroby i inne cuda. Jutro wizyta stresuje się jak złoto czy dalej jest Ok, to głupie przeczucie nie daje mi spokoju, przekichany czas mam przez to obumarcie w podobnym czasie do co teraz. Aktualnie mam 9+4, a wtedy dowiedziałam się w 10+2 ze obumarcie i już rozmiarowo było koło 8 tc płód bo się wchalanial, ale dokładnie pamietam jak tydzien przed wizyta zaczęłam się złe czuć, okropnie wyglądać a objawy zanikły, wiem ze nastąpiło to wtedy wiec wizyta jutro trzęsę majtkami 😝 ten głupi detektor zamiast mnie uspokoic nic nie znalazł ale tym to tak średnio się jeszcze martwię bo wiem ze może tak być. Ktoś mogłby już zrobić piątek wieczór? Będę już po wtedy 😝 trzymajcie kciuki jak ostatnio bo pomogły. Czekam na wiesci z dziś od tych które maja badania. Meldujcie sie 💗 Miłego dnia 💗
 
reklama
Kurczę tak czytam te Wasze historie z obumarciem płodu i się stresuje. Czemu się w ogóle tak dzieje ? Sprawdzalyscie po obumarciu co było przyczyna tego? Podobno w większości są to wady genetyczne i tzw. Naturalna selekcja
 
Do góry