reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Cześć dziewczyny, ja po wczorajszej wizycie musiałam odespać ten cały stres który miałam przez ostatnie kilka dni. Wczoraj już o 19 czułam się jak zombie ale dziś w końcu pierwsza nocka bez koszmarów.

Jestem tez od dzis na l4, lekarz nalegał ze względu na środowisko w jakim pracuje. Wczoraj jeszcze byłam w pracy żeby pogadać z pracodawca normalnie i już od dzis siedzę w domu.

Mam nadzieje ze będzie dobrze wszystko. Zrobiłam wczoraj wszystkie badania krwi i lekarz powiedział ze są dobre wiec trochę głowa spokojniejsza.

Dziś od rana trochę sprzątania ale mdli mnie co chwile wiec z przerwami na odpoczynek 😉

Co u Was ?
 
Cześć dziewczyny, ja po wczorajszej wizycie musiałam odespać ten cały stres który miałam przez ostatnie kilka dni. Wczoraj już o 19 czułam się jak zombie ale dziś w końcu pierwsza nocka bez koszmarów.

Jestem tez od dzis na l4, lekarz nalegał ze względu na środowisko w jakim pracuje. Wczoraj jeszcze byłam w pracy żeby pogadać z pracodawca normalnie i już od dzis siedzę w domu.

Mam nadzieje ze będzie dobrze wszystko. Zrobiłam wczoraj wszystkie badania krwi i lekarz powiedział ze są dobre wiec trochę głowa spokojniejsza.

Dziś od rana trochę sprzątania ale mdli mnie co chwile wiec z przerwami na odpoczynek 😉

Co u Was ?
na czym stanęło? W końcu jeden zarodek? A czym był drugi pęcherzyk? Ty miałaś stresa że są dwa, dobrze pamiętam?
 
czemu tak mówi?? Ja mam 10 tydzień i nadal nie mam karty ciąży 🫣 mam nadzieję że w czwartek założymy w końcu.
mi tez nie założył wczoraj karty ciąży mimo ze była akcja serca i było wszystko ok. Dał mi za to skierowanie na badania krwi i moczu i kazał od razu zrobić wiec może na następnej wizycie założy. Nie wiem jak to działa. Może teraz nie chcą tak szybko zakładać. A ciekawe kiedy wpisują ciąże do rejestru ciąż PiS 🧐
 
czemu tak mówi?? Ja mam 10 tydzień i nadal nie mam karty ciąży 🫣 mam nadzieję że w czwartek założymy w końcu.
mi tez nie założył wczoraj karty ciąży mimo ze była akcja serca i było wszystko ok. Dał mi za to skierowanie na badania krwi i moczu i kazał od razu zrobić wiec może na następnej wizycie założy. Nie wiem jak to działa. Może teraz nie chcą tak szybko zakładać. A ciekawe kiedy wpisują ciąże do rejestru ciąż PiS 🧐
u mnie lekarz zlecił założenie karty ciąży po ostatniej wizycie w 7+5 po uwidocznieniu akcji serca… różne są podejścia
 
Czy któraś z Was boryka się również ze spadkami ciśnienia i omdleniami? Codziennie robi mi się słabo i o tyle dobrze, że jestem w stanie szybko zareagować i zmienić pozycję żeby nie doszło do utraty przytomności 😞
 
reklama
Dała mi skierowanie na bete. Zobaczymy wyniki
skoro uwidoczniony był zarodek na usg to po co badać betę? Wydaje mi się, że na tym etapie usg jest kluczowe. Ja oznaczałam betę dla samej siebie do chyba 6 tyg. kiedy byłam przed pierwszą wizytą u lekarza i na tej wizycie powiedział mi żebym już nie oznaczać, bo na tym etapie wzrosty już są kwestią indywidualną i nic ta informacja nie wnosi 🤷🏻‍♀️
 
Do góry