reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Powodzenia na wizytach dziewczyny ❤️
Ja dzisiaj dotarłam do biura. Jestem taka słaba i senna ze z parkingu do biura szlam jakieś 10min z zadyszką 🫣
 
U mnie rewolucję wymiotno - toaletowe się skończyły dopiero na sam wieczór. Jestem mega osłabiona, ale wmuszam w siebie elektrolity i jedzenie dla kropka.
Pobolewał mnie wczoraj i w nocy trochę brzuch, taki kłujący ból. Jelitowka niby nie powinna zagrażać ciąży, ale nie wiem czy nie iść do lekarza i to zgłosić. Bo normalną wizytę mam dopiero 14.09. Co myślicie?
 
U mnie rewolucję wymiotno - toaletowe się skończyły dopiero na sam wieczór. Jestem mega osłabiona, ale wmuszam w siebie elektrolity i jedzenie dla kropka.
Pobolewał mnie wczoraj i w nocy trochę brzuch, taki kłujący ból. Jelitowka niby nie powinna zagrażać ciąży, ale nie wiem czy nie iść do lekarza i to zgłosić. Bo normalną wizytę mam dopiero 14.09. Co myślicie?
jeżeli trwało to jeden dzień to bym nie panikowała no chyba, że brzuch będzie ciągle bolał. Pamiętaj, że do wymiotach możesz być obolała i ból może być od tego z nie od ciąży.
 
Mój malutki wczoraj pierwszy dzień w żłobku. Wczoraj poszło gładko z oddaniem go, dzisiaj troszkę płakał. Smutno mi...
Ciążowo raczej mam mało objawów. Trochę mi niedobrze, trochę słaba, śpiąca. Na szczęście bez boli brzucha i jeszcze bez wymiotów. Dzisiaj 6+6,a wizyta za tydzień dopiero. Muszę w tym tygodniu zrobić badania krwi
 
Ja dziś na wyniki krwi pojechałam. Na część udało mi się załatwić skierowanie od rodzinnego. Reszta płatnie. Mam lux med ale tu gdzie mieszkam nie ma zadnej palcówki realizującej usługi. Jak wróciłam to mega duże śniadanie wleciało 😅 jadła bym wszystko, mój pies przy tym skorzystał 😁
 
reklama
Ja właśnie jestem po lekarzu, karty ciąży nadal mi nie założyła bo nie jest pewna czy ciąża rozwija się prawidłowo.
Mam dosyć tej kobiety na jutro prywatnie się zapisałam
 

Załączniki

  • IMG_20230905_110610.jpg
    IMG_20230905_110610.jpg
    734,3 KB · Wyświetleń: 73
Do góry