reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Moja lekarz za każdym razem zakłada kartę ciąży już na pierwszej wizycie. Teraz byłam w 5+3, nie było jeszcze akcji serca, był jedynie cień zarodka jak to ujęła 🤪 nie rozumiem dlaczego tak z tym zwlekają, przecież ta karta ciąży, to uprawnienia dla ciężarnej, wczoraj dzięki niej umówiłam się na bardzo szybką wizytę do laryngologa 🤭 jak ciąża się nie rozwinie, to karta straci moc i tyle 🤔
 
Moja lekarz za każdym razem zakłada kartę ciąży już na pierwszej wizycie. Teraz byłam w 5+3, nie było jeszcze akcji serca, był jedynie cień zarodka jak to ujęła 🤪 nie rozumiem dlaczego tak z tym zwlekają, przecież ta karta ciąży, to uprawnienia dla ciężarnej, wczoraj dzięki niej umówiłam się na bardzo szybką wizytę do laryngologa 🤭 jak ciąża się nie rozwinie, to karta straci moc i tyle 🤔
ale czy karta ciazy jest konieczna dla uprawnien? Mysle, ze jak pokazesz dokumentacje z wizyty u ginekologa, gdzie bedzie stwierdzone ze jest zarodek itd to to bedzie mialo ten sam efekt
 
Dziewczyny a coś przytylyscie, trochę sie martwię bo 9 tydzień a waga w sumie stoi, brzuch bardziej wydety ciężko go wciągnąć i trochę sie martwie czy oby na pewno wszystko ok a usg za 2 tygodnie dopiero 😐
 
reklama
Do góry