reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Ja dziewczyny już po wizycie. Wszystko super. Dzidziuś ma 2.59cm, serce bije, rusza się, ma dwie rączki i nóżki. Pani doktor mówiła, że między nogami jest coś więcej, ale to za wcześnie na rozpoznanie płci, bo może być przerośnięta łechtaczka u dziewczynki. Jestem taka szczęśliwa.. następna wizyta 2.10, ale to się zgrywa jakoś z terminem prenatalnych i trzeba się naszykować na wydatki.
 

Załączniki

  • received_318811753936766.jpeg
    received_318811753936766.jpeg
    45,6 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Ja dziewczyny już po wizycie. Wszystko super. Dzidziuś ma 2.59cm, serce bije, rusza się, ma dwie rączki i nóżki. Pani doktor mówiła, że między nogami jest coś więcej, ale to za wcześnie na rozpoznanie płci, bo może być przerośnięta łechtaczka u dziewczynki. Jestem taka szczęśliwa.. następna wizyta 2.10, ale to się zgrywa jakoś z terminem prenatalnych i trzeba się naszykować na wydatki.
Super 💛
 
Ja dziewczyny już po wizycie. Wszystko super. Dzidziuś ma 2.59cm, serce bije, rusza się, ma dwie rączki i nóżki. Pani doktor mówiła, że między nogami jest coś więcej, ale to za wcześnie na rozpoznanie płci, bo może być przerośnięta łechtaczka u dziewczynki. Jestem taka szczęśliwa.. następna wizyta 2.10, ale to się zgrywa jakoś z terminem prenatalnych i trzeba się naszykować na wydatki.
fantastycznie, piękny dzidziol! :) to będziemy miały podobnie prenatalne, ja na 5-6.10 będę się umawiać :)
 
Ja właśnie wracam z babskiego weekendu. Wizyta kolejna 7 wrzesnia. Mam nadzieję że bedzie nadal wszystko ok! Objawow nadal zero ☺️☺️ w ostatnią środę człowiek miał 2.25 cm. Ciekawe ile będzie w środę 🫣❤️
 
Ja dziewczyny już po wizycie. Wszystko super. Dzidziuś ma 2.59cm, serce bije, rusza się, ma dwie rączki i nóżki. Pani doktor mówiła, że między nogami jest coś więcej, ale to za wcześnie na rozpoznanie płci, bo może być przerośnięta łechtaczka u dziewczynki. Jestem taka szczęśliwa.. następna wizyta 2.10, ale to się zgrywa jakoś z terminem prenatalnych i trzeba się naszykować na wydatki.
Super kochana! Ja mam ustawione prenatalne na 10.10 - to będzie mój 13t3d wiec tak bardzo końcówka. Niestety moja ulubiona lekarka od prenatalnych tylko wtedy miała wolny termin.
Ale na razie nie wybiegam tak bardzo w przyszłość - Sanco za dwa tygodnie 🥹

Marta_322332 dobrze się już czujesz? Bo dobrze pamietam ze miałaś problemy na wyjeździe :)
 
Super kochana! Ja mam ustawione prenatalne na 10.10 - to będzie mój 13t3d wiec tak bardzo końcówka. Niestety moja ulubiona lekarka od prenatalnych tylko wtedy miała wolny termin.
Ale na razie nie wybiegam tak bardzo w przyszłość - Sanco za dwa tygodnie 🥹

Marta_322332 dobrze się już czujesz? Bo dobrze pamietam ze miałaś problemy na wyjeździe :)
Tak. Jeden dzień i minęło. Zatrucie jakieś. Ale masakra była chyba 20 razy na toalecie. Na szczęście już dobrze ❤️
 
Witam się i ja w nowym tygodniu, wizyta dopiero jutro.
Dzisiaj miałam ciężką noc zasnęłam dopiero po 3 a o 8 pobudka.
Wkręcam sobie najgorsze rzeczy o moim przyszłym mężu, po przeczytaniu jego rozmów z była partnerka.
On cały czas uspokaja, że dla nas wyjechał do Holandii, że jemu też jest tam samemu ciężko.
Jak nie stracę tej ciąży przez nerwy i stres to będzie dobrze.
Popadam w depresję.
Mamy jakiegoś psychologa na forum?
Jestem tak przybita.. A. Muszę się trzymać dla mojej 9 letniej Córeczki.
co było w tych rozmowach ?
 
reklama
Cześć, ale miałam ciężki dzień. Starszki chodzą do szkoły muzycznej i trzeba samemu ustalać godziny lekcji, masakra jakaś, byłam 3 godziny chodząc od nauczyciela do nauczyciela. Bardzo ciężko to zgrać.
Padnięta jestem..
 
Do góry