reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
a u ginekologa to łatwiej, bo usg dopochwowe, tu przez brzuch, a zarodek jest pod kością miednicy, więc moze być ciężko, ale mam zero tkanki tłuszczowej w tym miejscu, więc może się uda uchwycic.
Z lekow biorę tylko euthyrox, bo w ciąży moja tarczyca chodzi na urlop chyba I zawsze mi tsh bardzo rosnie, oraz suphaston, bo mam krwiak, nie krwawi ani nic, ale jest. Więc leze, na ile mi moja dwójka domowych przedszkolaków pozwala i nie przemęczam się. :)
Odpoczywaj i czekam na wieści ❤️
 
Hej dziewczyny, mnie bedzie troche mniej bo nie wiem czy zostane. Wczoraj caly dzien krwawiłam, dzisiaj bylam na usg- jest pęcherzyk 10mm ale tez jest duzo krwi, mam zwiększyć progesteron i czekac-wizyta za tydzien w srode. Dzis i w piatek sprawdze dla siebie bete i progesteron czy rosnie czy spada. Jak rosnie to jest nadzieja ze walczy 😛czuje sie dobrze, dzis tylko plamienie No ale ta krew musi jakos wylecieć wiec nie wiadomo co bedzie😔
Musisz być dobrej myśli! Trzymam mocno kciuki ✊
 
Hej dziewczyny, mnie bedzie troche mniej bo nie wiem czy zostane. Wczoraj caly dzien krwawiłam, dzisiaj bylam na usg- jest pęcherzyk 10mm ale tez jest duzo krwi, mam zwiększyć progesteron i czekac-wizyta za tydzien w srode. Dzis i w piatek sprawdze dla siebie bete i progesteron czy rosnie czy spada. Jak rosnie to jest nadzieja ze walczy 😛czuje sie dobrze, dzis tylko plamienie No ale ta krew musi jakos wylecieć wiec nie wiadomo co bedzie😔
u mnie w pierwszej ciąży za plamienie odpowiadał krwiak i odklejenie kosmówki. Dostałam L4, duphaston i 3 tyg pokornie leżałam….i skończyło się wszystko szczęśliwie. Życzę Ci, żeby i w Twoim przypadku tak było ♥️
 
a to ja jem bez przerwy, kończę jesc i znów czuje się głodna. 😅 w kazdej ciazy tak samo. Poza tym to piersi tez czasem bola a czasem nie, i mam przytkany nos, to też u mnie charakterystyczne w ciazy. I tyle z objawów.
Ogólnie w mojej rodzinie jakoś tak spokojnie podchodzi się do ciazy. Emocje to były, jak zrobilam test, bo ciaza nieplanowana, ja mam 40 lat i na koniec wrzesnia przeprowadzamy się ponad 300 km od domu. Myslalam, że mi serce wyskoczy z klatki, jak się druga krecha pojawiła. 🙈🤣
A w ogóle to dziś mi detektor tętna przychodzi, spróbuję znaleźć serduszko, choc jeszcze wcześnie i może się nie udać. Ale popróbuje. :) może sobie spraw, to bardzo uspokaja. :)
u mnie też nie planowana ciąża, mam 37 lat i już 3 dzieci 🙈 szaleństwo jakieś,
Na teście od razu jak szedł mocz pojawiły się 2 grube krechy to myślałam, że padnę 😁
 
Dziewczyny dzidiaj jakiś kosmos u mnie, weszłam właśnie w 9 tydzień i jakaś tragedia mam takie mdłości okrutne że mi się płakać chce, cudem ugotowałam obiad... Ale. Miałam przy tym Chyba z 10 odruchów wymiotnych... Dobrze że mąż jest w domu bo nie byłabym w stanie dziecku nałożyć jedzenia...
Tłumaczę sobie ze to normalne ale nie przemawia to do mnie bo czuje się chyba gorzej niż w pierwszej ciąży
 
Hej dziewczyny, mnie bedzie troche mniej bo nie wiem czy zostane. Wczoraj caly dzien krwawiłam, dzisiaj bylam na usg- jest pęcherzyk 10mm ale tez jest duzo krwi, mam zwiększyć progesteron i czekac-wizyta za tydzien w srode. Dzis i w piatek sprawdze dla siebie bete i progesteron czy rosnie czy spada. Jak rosnie to jest nadzieja ze walczy 😛czuje sie dobrze, dzis tylko plamienie No ale ta krew musi jakos wylecieć wiec nie wiadomo co bedzie😔
o kurcze ale może to nie od maleństwa. Daj znać jak będziesz miała wyniki bety i proga. Bądźmy dobrej myśli 🙏🍀
 
Hej dziewczyny, mnie bedzie troche mniej bo nie wiem czy zostane. Wczoraj caly dzien krwawiłam, dzisiaj bylam na usg- jest pęcherzyk 10mm ale tez jest duzo krwi, mam zwiększyć progesteron i czekac-wizyta za tydzien w srode. Dzis i w piatek sprawdze dla siebie bete i progesteron czy rosnie czy spada. Jak rosnie to jest nadzieja ze walczy 😛czuje sie dobrze, dzis tylko plamienie No ale ta krew musi jakos wylecieć wiec nie wiadomo co bedzie😔
masz może krwiak? Czy nie wiadomo, skąd tw krew? Który masz dzien ciazy? Trzymaj się dzielnie Ty i dzidzia i dawaj znać, co u Ciebie.
 
reklama
Wróciłam właśnie do domu z pierwszej wizyty.Dostałam skierowanie na betę + ogólne badania, więc pierwsze USG pewnie będzie prenatalne bo lekarz powiedział,że USG nie jest najważniejsze, najpierw musi być w systemie zapisana ciąża.Po badaniu ginekologicznym okazało się,że moja macica jest skierowana ku tyłowi dlatego ciężko było mu ocenić bo musiałby bardzo gnieść brzuch.+ Mam małą nadrzerkę,od razu pobrał wymaz.I w sumie to tyle.Nie mam teraz kasy na prywatne USG więc chyba nie będzie zdjęć fasolki 😔. Zastanawiam się kiedy powiedzieć rodzinie.Dostałam jeszcze próbke prenatal uno bo skarżyłam się na mdłości i wymioty.Właśnie,macie jakieś pomysły co mogłabym jeść bo jest tragedia.Rano nawet zwykłą kajzerkę i jogurt naturalny..zaraz zwróciłam.Po lekarzu wstąpiliśmy na granitę to o dziwo weszła.Generalnie mogę tylko pić,każdy zapach mi przeszkadza a na samą myśl o jedzeniu mnie cofa a jestem strasznie głodna.Nie pamiętam żebym z synem miała aż tak ,więc cicha nadzieja na córeczkę wzrasta.Jeśli chodzi o zachcianki to w 1 ciąży za czekoladę dałabym się pokroić😂😄ciekawe jak będzie teraz❤️
 
Do góry