reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Cześć dziewczyny byłam dzisiaj na wizycie.
Jestem w 7t1d według USG. Pięknie rośnie serduszko bije ❤️ jedyne co to nie dała mi posłuchać bo podobno za wcześnie i lepiej nie ryzykować. Założyła kartę ciąży i wysłała na zwolnienie.
Teraz czekamy na kolejną wizytę za dłuuuuugie 3 tygodnie, nie wiem jak ja wytrzymam 😂
 
reklama
Cześć dziewczyny byłam dzisiaj na wizycie.
Jestem w 7t1d według USG. Pięknie rośnie serduszko bije ❤️ jedyne co to nie dała mi posłuchać bo podobno za wcześnie i lepiej nie ryzykować. Założyła kartę ciąży i wysłała na zwolnienie.
Teraz czekamy na kolejną wizytę za dłuuuuugie 3 tygodnie, nie wiem jak ja wytrzymam 😂
Super, ale fajnie. 🩷 na kiedy masz termin? Chyba na marzec się załapiesz? :) ja idę jutro na 8, będzie 5+3. Liczę, że uda się już dojrzeć serduszko.
 
Czy wy już wszystkie jesteście po pierwszych wizytach? Czy tylko ja stwierdziłam ze zaczekam z ginekologiem jeszcze 2 tygodnie? 🙈
Ja idę 31.08 to będzie jakoś 8+2
Ja dopiero będę się umawiać, myślę że na przyszły tydzień, bo po cichu liczę że już coś będzie:) teraz jestem 4+1

Z ciekawości - kiedy mówicie rodzicom o ciąży? Jak mi potwierdzą to na bank nie wytrzymam do 12 tygodnia 😅
Ja powiedziałam rodzicom od razu jak dostałam badania krwi czyli w 4 tc, rodzicom chłopaka teraz w niedzielę powiedzieliśmy i w pracy powiedziałam jednemu przełożonemu bo pracuje w sklepie a z zawrotami głowy wolałam zeby jednak ktoś wiedział, reszcie przyjaciołom i w pracy powiemy po pierwszej wizycie
 
Dziewczyny mam rozkine.. moja ginekolog powiedziała żebym brała witaminę d i kupiłam w aptece zwykłą witaminę d ale na pudełku jest napisane że produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży ..i nie wiem teraz czy brać te tabletki czy nie 🤷
 
Ja w pierwszej przytyłam 20kg w drugiej 9kg, ale też waga wyjściowa była większa 🤷 z drugiej strony jakoś się nie przejmuje, po porodzie i tak wracałam do wagi sprzed ciąży.
Ja w pierwszej 30 i przez moje hashi 2 lata wracałam do normalności 🙈 ale wtedy pozwalam sobie na dużo, w drugiej bylam już mądrzejsza i przytyłam tylko 15, ale też chwile zajęło mi zrzucenie :/
mój mąż jest baran 🫣 nie wiesz co mówisz. 🤣😂 Toż to taki trudny charakter jest że szok. 😂 poprzednia ciążę gdyby się udala miałam rodzic teraz we wrzesniu prawie w moje urodziny. Teraz mam termin w męża urodziny dokładnie 🤣😂
Dokładnie! Mój mąż też baran, ja byk więc czasem jest niewesoło 😅
 
O ale nas przybyło już na tej grupie 😍radosny ten kwiecień będzie 😍 a ja dostałam wieczornych bóli pleców 🤦‍♀️ ogólnie mam zniszczony dość więc pewnie ciąża mu swoje dołoży 😔
Łącze się! Mój kręgosłup też już daje o sobie znać, ponarzekamy razem 😂
Dziewczyny mam rozkine.. moja ginekolog powiedziała żebym brała witaminę d i kupiłam w aptece zwykłą witaminę d ale na pudełku jest napisane że produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży ..i nie wiem teraz czy brać te tabletki czy nie 🤷
Hm, ale masz niedobór czy kazała Ci brać tylko witaminę d? Ja 3 raz z rzędu nawet nie pytając lekarza w ciąży biorę prenatal uno, później przechodzę na duo. Tam jest zalecana dawka wit d czyli 2000 j.m. plus inne ważne pierwiastki i witaminy no i oczywiście kwas foliowy. Generalnie dużo firm zabezpiecza się w ten sposób na różnego rodzaju suplementach, ponieważ nie prowadzą badań na ciężarnych. Możesz zobaczyć jeszcze na witaminę D z przeznaczeniem dla dzieci, tam nie powinno być takich przeciwwskazań:)
 
Dzien dobry wszystkim!
Życzę wam dobrego dnia i pięknych wyników jeżeli ktoś idzie dzisiaj na bete tak jak ja 😅
W nocy znowu nie mogłam spać 🙈 mam nadzieję że to tylko chwilowe i nie będzie tak przez całą ciążę 🙈
 
reklama
Witam się i ja 😊 według om dzisiaj 5+6, na pokładzie 2-latka, byłam już u lekarza po leki, a przy okazji zobaczyłam prawidłowy pęcherzyk z zarodkiem, kolejna wizyta 24.08 w 8+0 😏 z dotychczasowych objawów, to senność, senność i od kilku dni mdłości, więc beta i progesteron pewnie szaleją 🤣
 
Do góry