reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Dziewczyny mam rozkine.. moja ginekolog powiedziała żebym brała witaminę d i kupiłam w aptece zwykłą witaminę d ale na pudełku jest napisane że produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży ..i nie wiem teraz czy brać te tabletki czy nie 🤷
A jakie bierzesz witaminy ciążowe? Ja zawsze biorę takie z witaminą d, dha i kwasem foliowym oczywiście. Moja gin takie zaleca i tego się trzymam, z resztą prawie wszystkie mają taki skład, chyba że bierzesz sam kwas foliowy
 
reklama
Witam się i ja 😊 według om dzisiaj 5+6, na pokładzie 2-latka, byłam już u lekarza po leki, a przy okazji zobaczyłam prawidłowy pęcherzyk z zarodkiem, kolejna wizyta 24.08 w 8+0 😏 z dotychczasowych objawów, to senność, senność i od kilku dni mdłości, więc beta i progesteron pewnie szaleją 🤣
Hejka! U mnie też dwulatek na pokładzie 👊🏻
Mamy wizytę tego samego dnia :)
 
Dzien dobry wszystkim!
Życzę wam dobrego dnia i pięknych wyników jeżeli ktoś idzie dzisiaj na bete tak jak ja 😅
W nocy znowu nie mogłam spać 🙈 mam nadzieję że to tylko chwilowe i nie będzie tak przez całą ciążę 🙈
Dołączam się do życzeń dobrego dnia! Nie nadążam odpisywać ale czytam 😊
Co do spanka, to w pierwszej ciąży tak samo miałam na początku - nie umiałam spać w nocy. Potem minęło :)
 
Dziewczyny mam rozkine.. moja ginekolog powiedziała żebym brała witaminę d i kupiłam w aptece zwykłą witaminę d ale na pudełku jest napisane że produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży ..i nie wiem teraz czy brać te tabletki czy nie 🤷
Jeżeli się bardzo martwisz to polecam przeczytać sobie wpisy pana tabletki o witaminach w ciąży :) on tam wypisuje masę firm, które robią fajne suplementy dla kobiet w ciąży :)
Ja biorę mamadha premium+
 
Witam się i ja 😊 według om dzisiaj 5+6, na pokładzie 2-latka, byłam już u lekarza po leki, a przy okazji zobaczyłam prawidłowy pęcherzyk z zarodkiem, kolejna wizyta 24.08 w 8+0 😏 z dotychczasowych objawów, to senność, senność i od kilku dni mdłości, więc beta i progesteron pewnie szaleją 🤣
Witamy! U mnie też dwulatka w domu 😍
 
Witam się i ja 😊 według om dzisiaj 5+6, na pokładzie 2-latka, byłam już u lekarza po leki, a przy okazji zobaczyłam prawidłowy pęcherzyk z zarodkiem, kolejna wizyta 24.08 w 8+0 😏 z dotychczasowych objawów, to senność, senność i od kilku dni mdłości, więc beta i progesteron pewnie szaleją 🤣
witamy 🥳 😅
Ja tez 24.08 - wtedy będzie 7+4.
 
Dzien dobry wszystkim!
Życzę wam dobrego dnia i pięknych wyników jeżeli ktoś idzie dzisiaj na bete tak jak ja 😅
W nocy znowu nie mogłam spać 🙈 mam nadzieję że to tylko chwilowe i nie będzie tak przez całą ciążę 🙈
To od emocji czy jakieś dolegliwości?
Mnie wczoraj 2 godziny przed snem strasznie szarpało serce, jakby dodatkowe skurcze, zestresowałam się i też nie mogłam spać. Wiem, że różne objawy "sercowe" mogą się pojawić ale już..? (Jestem 4+2)
Dodatkowo mam niedomykalnosc zastawki mitralnej więc jest stresik, kolejny kierunek po ginekologu to chyba bedzie kardiolog 😬

Również życzę wszystkim miłego dnia 🥰
 
reklama
To od emocji czy jakieś dolegliwości?
Mnie wczoraj 2 godziny przed snem strasznie szarpało serce, jakby dodatkowe skurcze, zestresowałam się i też nie mogłam spać. Wiem, że różne objawy "sercowe" mogą się pojawić ale już..? (Jestem 4+2)
Dodatkowo mam niedomykalnosc zastawki mitralnej więc jest stresik, kolejny kierunek po ginekologu to chyba bedzie kardiolog 😬

Również życzę wszystkim miłego dnia 🥰
Chyba trochę emocje, trochę za dużo myślenia, chociaż szlam spać spokojnie.
Ty kardiolog, ja endokrynolog chcąc nie chcąc bo pol roku temu mialam guzka na tarczycy i akurat we wrześniu mam mieć kontrolę. 🙈

Damy rade ze wszystkim ❤️
 
Do góry