reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Jestem po wizycie! Mamy 2,2 cm człowieka. Wg USG 8+3 więc ideolo. Serce bije 150! Nigdy nie byłam na tym etapie. Mała kijanka powoli wygląda jak człowiek. Widziałam główkę i coś co wyglądało jak nóżki i rączki. ❤️❤️❤️ Za 2 tyg mogę robic nifty i nogę już umówić się na prenatalne.
cudownie! Ja jutro. 8+4. :)
 
ok to wg ramzi wychodzi Ci chłopak z tego co ogarnęłam tą metodę 🫣 ale wiadoma na tym etapie loteria.
Co by nie było, niech będzie zdrowe to jest dla mnie najważniejsze. Jak dla każdej z nas 🥰 chociaż dzisiaj dopadła mnie jakas panika przed wizja 3 dziecka i mały dołek, ale chyba @MadziaK83 pisala ze tez dzisiaj gorzej z nastrojem
Gratulacje, ja do wtorku muszę czekać
Zobaczysz ze czas szybko minie. Dzisiaj środa, czyli już w sumie prawie koniec tygodnia, ani się obejrzysz a będzie wtorek ;p
Gratulacje 😊 USG wygląda jak moje 😅 nie chodzimy do tego samego lekarza? 🤣 ja też kolejną wizytę mam na prenatalnych 19 września dopiero 😵
A Ty jesteś z Podkarpacia? Ja chodzę do Pro Familii w Rzeszowie ;P
 
Jestem po wizycie! Mamy 2,2 cm człowieka. Wg USG 8+3 więc ideolo. Serce bije 150! Nigdy nie byłam na tym etapie. Mała kijanka powoli wygląda jak człowiek. Widziałam główkę i coś co wyglądało jak nóżki i rączki. ❤️❤️❤️ Za 2 tyg mogę robic nifty i nogę już umówić się na prenatalne.
Wspaniale ❤️ cieszę się razem z Tobą ❤️
 
Co by nie było, niech będzie zdrowe to jest dla mnie najważniejsze. Jak dla każdej z nas 🥰 chociaż dzisiaj dopadła mnie jakas panika przed wizja 3 dziecka i mały dołek, ale chyba @MadziaK83 pisala ze tez dzisiaj gorzej z nastrojem

Zobaczysz ze czas szybko minie. Dzisiaj środa, czyli już w sumie prawie koniec tygodnia, ani się obejrzysz a będzie wtorek ;p

A Ty jesteś z Podkarpacia? Ja chodzę do Pro Familii w Rzeszowie ;P
A to nie, pomyliłam, myślałam, że jesteś z Warszawy 🤪 aparat USG pewnie ten sam 😉
 
Dziewczyny a po co ten lekarz dał mi ten duphaston i luteinę bo nie bardzo kumam po co to. Możecie mi wytłumaczyć po co to sie bierze ? W jakim celu?

Powiedział tylko „obloze Panią hormonami i proszę sie nie stresować” ale po co w sumie ?
 
Dziewczyny a po co ten lekarz dał mi ten duphaston i luteinę bo nie bardzo kumam po co to. Możecie mi wytłumaczyć po co to sie bierze ? W jakim celu?

Powiedział tylko „obloze Panią hormonami i proszę sie nie stresować” ale po co w sumie ?
to jest progesteron. Dobrze brać podtrzymuje ciążę w razie niedoborów. Ja również biorę. Nie zaszkodzi.
 
reklama
U mnie drugi dzień w miarę bo mdłości trochę ustąpiły, ale to pewnie za sprawą tabletek, które sobie eksperymentalnie kupiłam bo krople nie działały.Dalej wstręt do jedzenia i zauważyłam powiększający się wstręt do słodkiego.Ten smak jest wyolbrzymiony przez moje kubki smakowe, które ogólnie jakoś wariują i są zniekształcone.troche to wygląda jak po covidzie 🤷🤷Mam nadzieję,że wstręt do słodkiego utrzyma się do końca ciąży 😆🙈. Generalnie zaczęłam trochę więcej jeść to się cieszę,że nie głoduję tak jak parę dni temu.Wieczorem męczył mnie tylko straszny ból brzucha przez wzdęcia.Wywaliło bebzol i taki skuty.Nie lubię tego a często tak mam.Czekam na piątkową wizytę.Fajnie by było gdyby lekarz dał mi skierowanie na USG przed prenatalnym bo jednak troszkę się martwię,że nie słyszałam jeszcze serduszka mojej małej fasolki
 
Do góry