reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Czyli bez sensu lecieć teraz na sor ?
Znam kobiety które miały normalną miesiączkę, a z ciążą było wszystko w porządku, a znam też niestety takie, które poroniły. Jeżeli chcesz się uspokoić, to najlepszym rozwiązaniem jest jutro i pojutrze iść do labo i zrobić betę, jak rośnie, to być może wszystko jest w porządku, jak spada, to niestety krwawienie jest oznaką poronienia, robienie kolejnych testów i porównywanie kresek nie ma sensu
 
reklama
Jestem już po wizycie. Z usg dzisiaj 8+2 a z om 8+1. Mam być dopiero za miesiąc, 27.09 u mojej ginekolog a 28.09 mam prenatalne. Pani Doktor powiedziała że ciąża ma się świetnie, serduszko pięknie pracuje i wystawiła mi jeszcze skierowanie na morfologie i mocz. Tak więc trochę się uspokoiłam i zaczynam kolejne odliczanie 😅
Gratulacje, ja do wtorku muszę czekać
 
Do góry