reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Jestem już po wizycie. Z usg dzisiaj 8+2 a z om 8+1. Mam być dopiero za miesiąc, 27.09 u mojej ginekolog a 28.09 mam prenatalne. Pani Doktor powiedziała że ciąża ma się świetnie, serduszko pięknie pracuje i wystawiła mi jeszcze skierowanie na morfologie i mocz. Tak więc trochę się uspokoiłam i zaczynam kolejne odliczanie 😅
Gratulacje 😊 USG wygląda jak moje 😅 nie chodzimy do tego samego lekarza? 🤣 ja też kolejną wizytę mam na prenatalnych 19 września dopiero 😵
 

Załączniki

  • IMG_20230830_193148.jpg
    IMG_20230830_193148.jpg
    149,5 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Jestem po wizycie! Mamy 2,2 cm człowieka. Wg USG 8+3 więc ideolo. Serce bije 150! Nigdy nie byłam na tym etapie. Mała kijanka powoli wygląda jak człowiek. Widziałam główkę i coś co wyglądało jak nóżki i rączki. ❤️❤️❤️ Za 2 tyg mogę robic nifty i nogę już umówić się na prenatalne.
Super, gratuluję!
 
Do góry