reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

spokojnie, skoro pęcherzyk jest pusty, to być może coś było i obumarło, dla mnie bliźniaki toctez byłaby tragedia, tym bardziej, że chce jechać 320 km na porod do mojej Pani dr, a zaraz się przeprowadzam, twm bym miała mieszkac w apartamencie z mezem i dziecmi, ale przy bliźniakach to nie byłoby szans. Moje dzieci sa w spektrum, one beze mnie kilka dni przeżyłyby traume, już pomijam ewentualne pobyty w szpitalu w trakcie ciazy, a potem 2 moich dzieci i 2 noworodków, byc moze tez w spektrum, cxyli 5 razy gorszych, niz zaykle dzieci, nic tylko się powiesić. 🤷‍♀️ u mnie też widoczność w tej ciąży beznadziejna, ale mam nadzieję, że jutrzejsza wizyta wykluczy bliźniaki już na 100%, jakoś mi trochę moje bety nie mogą wyjść z głowy, Ty miałaś 3500, a ja w tym czasie 10.800. 😱 I dopiero tydzień później ten mini zarodek 2mm się udało odkopać.
Ja w 6tygodniu beta prawie 80tysięcy ...to mnie teraz nastraszyłaś 😬😬
 
reklama
Ja po covidzie do roku czasu miałam pot o zapachu cebuli... najlepsze jest to,że tylko ja to czułam
ja miałam 2x albo 3 jako zwykle przeziębienie i czułam zapach jakbym żula miała w nosie jednak to było na kilka miesięcy przed ciążą. Cebularz to ewidentnie efekt ciąży.
 
A mnie znowu zaczynają łapać nocne bóle podbrzusza 😓 ciekawe czemu to się nasila w nocy? W dzień jakoś tego nie czuje,może jakiś pojedynczy skurczyk.Tu troszkę troszkę, bardzo.troszke troszkę, bardzo.i tak całą noc
 
A mnie znowu zaczynają łapać nocne bóle podbrzusza 😓 ciekawe czemu to się nasila w nocy? W dzień jakoś tego nie czuje,może jakiś pojedynczy skurczyk.Tu troszkę troszkę, bardzo.troszke troszkę, bardzo.i tak całą noc
magnez polecam, na pewno nie zaszkodzi a może pomóc. A nie forsujesz się zbytnio w ciągu dnia ?
 
Dzień dobry wszystkim kwietniowka :) my się właśnie szykujemy na pierwszy dzień przedszkola. Oczywiście na śniadanie musiały wyjechać. Naleśniki.. smażę je 4 raz w przeciągu tygodnia 🤣
 
Dzień dobry wszystkim kwietniowka :) my się właśnie szykujemy na pierwszy dzień przedszkola. Oczywiście na śniadanie musiały wyjechać. Naleśniki.. smażę je 4 raz w przeciągu tygodnia 🤣
4 Raz? Wow 😀 moja młoda je sniadanie u dziadków, zaraz po pobudce nic nie wciśnie, ewentualnie danonka w tubce 🤣
 
Dzień dobry 🙂 u nas wczoraj wesoło, temperatura 37,5-38,5 i sporo luźnej 💩... niestety nie mogłam z nią dziś zostać 🙁 mam nadzieję, że przejdzie w miarę szybko...
 
reklama
Do góry