reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
haha znam ten ból, myślałam, że wracam do życia, zrobiłam dzisiaj obiad, na który czekałam kilka dni i trochę przesoliłam i już się nie przyjął 😂😂 no cóż, mój facet będzie miał obiady na dwa dni bo szkoda mi marnować takie jedzonko 😂😂
Ale później jak już ochota na jedzenie Ci wróci to jak będzie smakowało! :D
Ja się właśnie boję,że będę nadrabiać jak lepiej się poczuję😂😂obecnie -2kg a w poprzedniej ciąży+30 i tylko połowe udało mi się zrzucić.Ciakawe czy można pić morwę w ciąży bo ona reguluje cukier a ja mam z nim trochę problem się dowiedziałam 💁
 
Ja się właśnie boję,że będę nadrabiać jak lepiej się poczuję😂😂obecnie -2kg a w poprzedniej ciąży+30 i tylko połowe udało mi się zrzucić.Ciakawe czy można pić morwę w ciąży bo ona reguluje cukier a ja mam z nim trochę problem się dowiedziałam 💁
a zlecił Ci już lekarz zrobienie testu obciążenia glukozą?
 
ale teraz trzeba by zrobić, aby sprawdzić, czy jakaś infekcja się nie przyplatala. Lekarka mi mowila, że 2 dni poxwystapieniu objawow, wcześniej nie zdazy urosnac.
Tylko ze ja temperaturę mialam z tydzień przed testem bo mój młody miał bostonke i myslalam ze może zlapalam od niego i coś się rozkręca, ale nie wysypało mnie a temperatura się utrzymywała więc zrobiłam to crp, dodatkowo robiłam jeszcze badania w kierunku zakrzepicy bo bolała mnie łydka i już pisałam różne scenariusze. Nic poczekam do środy i zobaczymy
 
Dopiero jestem po pierwszych badaniach,na których wyszło,że mam glukoze 103 chyba a wizytę mam dopiero w piątek więc pewnie zleci.Raczej na pewno 😅 zastanawiam się skąd u mnie taki problem
aa, no mysle, ze na pewno Ci zleci od razu to badanie, tez tak mialam w pierwszej ciazy. Dzisiaj mialam glukoze 90 wiec totalnie na styk i mysle, ze mnie to nie uratuje 😂😂
 
reklama
aa, no mysle, ze na pewno Ci zleci od razu to badanie, tez tak mialam w pierwszej ciazy. Dzisiaj mialam glukoze 90 wiec totalnie na styk i mysle, ze mnie to nie uratuje 😂😂
Trochę mnie przeraża wizja ,że mam cukrzycę i w sumie nie bardzo wiem co z tym robić.Owoców też nie można? Nie wiem jak ja się opamiętam jak już mi te mdłości miną.Na to są leki czy tylko dieta.Wgl dieta w ciąży 😂😂😂absurd totalny.Obawiam się też o moją tarczycę bo w ciąży bardzo mi wariuje.Ciekawe jak będzie tym razem.Na razie mam TSH 2,380 to nie wiem chyba już troszkę za duże 😬😬
 
Do góry