reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
każdy posiłek jadłabym podwójnie. Już nawet mleko złopie 3,9%, by wpadły jakieś kalorie ale by nie pchać w siebie żarcia. Jednak na jutro zamosilam frytki i ser camembert panierowany, pierogi rusie oraz pierogi z serem i smierate. Na razie mam 8+1 i +3kg. 😅 nienprzezywam, w każdej ciazy tak, a chuda jestem i potem samo się schudnie. 🙈
Nigdy jeszcze nie jadłam panierowanego camemberta 🤔 chyba muszę spisywać Wasze pomysły na korytko 😀
 
Dziewczyny ja tak tęsknię za jedzeniem że szok. 🥹 te tabletki są spoko - nie mam mdłości ani nie wymiotuję ale nic mi nie smakuje 😔😔😔 nie mam ochoty na nic, albo jak wydaje mi się, że coś bardzo chciałabym zjeść, zaczynam i lipa 🤷🏼‍♀️ mięso be, ser już też, wczoraj rosół dobrze wszedł ale dzisiaj już jest problem. Oby to szybko minęło bo ja lubię jeść 😂
O kurczę, oby minęło jak najszybciej 🙂
 
Witajcie kochane.
Wg ostatniej miesiączki termin mam na 6.kwietnia
Byłam dzisiaj na. Usg i p. Dr mówi że narazie pusty pęcherzyk. Przepisała luteinę pod język i mam się pokazać 5 września. Mam strasznego stresa 😒
 

Załączniki

  • IMG_20230828_144933.jpg
    IMG_20230828_144933.jpg
    823,6 KB · Wyświetleń: 67
Dziewczyny a jak noce? Bo ja wczoraj pół nocy przeleżałam, kładąc sie na boku mam wrażenie ze brzuch to głaz, a na plecach ni cholery nie umiem zasnąć teraz sie położyłam i czuje od nowa to samo że ten brzuch sie robi nagle taki ciężki i uczucie rozpychania 😔czy to normalne? :(
U mnie noce słabo wyglądają .. dużo myślę i przez to długo mi zajmuje zanim zasnę.Dodatkowo często się budzę.Śpimy z synem w jednym pokoju i on się zaraz budzi jak jakieś szmery słyszy albo nasz głos ( ostatnio wstał o 3 i przez moje nerwy pokłóciłam się z mężem) trochę mi odwala ostatnio 😓 później wszystkich przepraszam😔dodatkowo mdli mnie nawet gdy się przebudzę i boli mnie w nocy dół brzucha,chyba macica się rozciąga.W dzień tego tak nie czuję.No i uwielbiam spać na brzuchu a teraz wiadomo nie mogę.Ale jak jest taka pora jak teraz to już marzę o tym żeby położyć dziecko spać i przytulić się w łóżku do męża,to moja ulubiona pora ostatnio ❤️
 
Witajcie kochane. Wg ostatniej miesiączki termin mam na 6.kwietnia Byłam dzisiaj na. Usg i p. Dr mówi że narazie pusty pęcherzyk. Przepisała luteinę pod język i mam się pokazać 5 września. Mam strasznego stresa 😒
 

Załączniki

  • IMG_20230828_144933.jpg
    IMG_20230828_144933.jpg
    823,6 KB · Wyświetleń: 25
Mało się udzielam ale podczytuje was, Dzisiaj śniło mi się, że poroniłam... I moja mama jeszcze mnie wyzywała, że to moja wina... Obudziłam się cała spocona, znerwicowana i od razu poleciałam do łazienki... Jutro wizyta i może dlatego te nerwy. Dziś 5+5
Jejku mi też się ostatnio tak śniło ..i że strasznie krwawiłam wtedy.Ale w pierwszej ciąży miałam bardzo często koszmary.Jakiś zniekształcony obraz mojego dziecka albo ,że ma dziury w głowie albo guzy.Albo że jest taki malutki ,że się mieści w ręce ,albo że gdzieś mi strasznie upada i umiera.Generalnie nie potrafiłam sobie wyobrazić noworodka bo jak się siostra urodziła to miałam 13 lat i nie pamiętam za bardzo.Tak umysł próbował sobie to wszystko zobrazować + strachy czy sobie poradzę.Często też mi się śniło że palę albo pije w ciąży.Generalnie jestem osobą palącą ale nie uzależnioną więc nie jest to dla mnie problem żeby po raz drugi rzucić.Teraz to nawet kawy nie piję 🤷ale z tymi snami to dużo było stresu i zawsze po przebudzeniu to wszystko przeżywałam.
 
reklama
to tylko sny. Trzymam kciuki że będzie wszzystko ok. Ja też jutro wizyta, tylko że u mnie 6+3. Liczę już na serduszko, chociaż nie wiem dokładnie jakieś jakości jest sprzęt w gabinecie, no ale to prywatnie więc nie powinien być najgorszy. O której masz wizytę ?
Każdy sen odzwierciedla to co się dzieje w Twojej podświadomości.Z każdego snu możesz się dowiedzieć czegoś o sobie
 
Do góry