reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Ja się właśnie boję,że będę nadrabiać jak lepiej się poczuję😂😂obecnie -2kg a w poprzedniej ciąży+30 i tylko połowe udało mi się zrzucić.Ciakawe czy można pić morwę w ciąży bo ona reguluje cukier a ja mam z nim trochę problem się dowiedziałam 💁
Mam morwę w pracy i chciałam ostatnio wypić, ale przeczytałam w necie, że raczej nie wskazane bo nie ma badań dot. jej wpływu na ciężarne.
 
reklama
Trochę mnie przeraża wizja ,że mam cukrzycę i w sumie nie bardzo wiem co z tym robić.Owoców też nie można? Nie wiem jak ja się opamiętam jak już mi te mdłości miną.Na to są leki czy tylko dieta.Wgl dieta w ciąży 😂😂😂absurd totalny.Obawiam się też o moją tarczycę bo w ciąży bardzo mi wariuje.Ciekawe jak będzie tym razem.Na razie mam TSH 2,380 to nie wiem chyba już troszkę za duże 😬😬
mozna owoce jesc, trzeba pilnowac godzin posilkow i jesc odpowiednie ilosci i rodzaje weglowodanow na kazdy posilek, ale to rozpisze Ci lekarz. u mnie leczenie zaczelo sie od diety cukrzycowej, to byla taka gora jedzenia, ze nie bylam w stanie tego przejesc, a przez pierwsze kilka tyg chudlam 🤯 pozniej mialam wlaczone male dawki insuliny, bo caly czas mialam podwyzszona glikemie na czczo. Ogolnie nie ma sie czego bac, o ile nie masz jakichs mocno rozchwianych poziomow glikemii to bedzie ok, tylko troche zycie pod jedzenie bedziesz miala podporzadkowane i tyle
 
Dopiero jestem po pierwszych badaniach,na których wyszło,że mam glukoze 103 chyba a wizytę mam dopiero w piątek więc pewnie zleci.Raczej na pewno 😅 zastanawiam się skąd u mnie taki problem
A nie miałaś zbyt dużej przerwy w jedzeniu przed pobraniem? Ja tak mam, muszę coś zjeść z 8-9 godzin przed, jak nie jem 12, to wybija mi cukier na czczo
 
Trochę mnie przeraża wizja ,że mam cukrzycę i w sumie nie bardzo wiem co z tym robić.Owoców też nie można? Nie wiem jak ja się opamiętam jak już mi te mdłości miną.Na to są leki czy tylko dieta.Wgl dieta w ciąży 😂😂😂absurd totalny.Obawiam się też o moją tarczycę bo w ciąży bardzo mi wariuje.Ciekawe jak będzie tym razem.Na razie mam TSH 2,380 to nie wiem chyba już troszkę za duże 😬😬
Ja miałam dietę, jest sporo wykluczeń, owoców prawie nie można z tego co mam na rozpisce... Nabiał na śniadanie nie, nabiał z owocem też nie... A jak dieta nie pomoże to insulina 🙂 ja mialam nocną, bo problem był z cukrem na czczo
 
Ja miałam dietę, jest sporo wykluczeń, owoców prawie nie można z tego co mam na rozpisce... Nabiał na śniadanie nie, nabiał z owocem też nie... A jak dieta nie pomoże to insulina 🙂 ja mialam nocną, bo problem był z cukrem na czczo
ja owoce jadlam do kazdego posilku, czy to rano czy wieczorem. Ale to fakt, ze trzeba troche metoda prob i bledow sprawdzic jak organizm reaguje na rozne jedzenie
 
Witajcie kochane.
Wg ostatniej miesiączki termin mam na 6.kwietnia
Byłam dzisiaj na. Usg i p. Dr mówi że narazie pusty pęcherzyk. Przepisała luteinę pod język i mam się pokazać 5 września. Mam strasznego stresa 😒
to nie jest pęcherzyk ciążowy pusty tylko jest w nim pęcherzyk żółtkowy i jak dla mnie zarodek na brzegu pęcherzyka. Wyślij nieobciete zdjęcie to zobaczymy parametry jaka jest wielkość pęcherzyka itp
 
reklama
Do góry