reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny ja tak tęsknię za jedzeniem że szok. 🥹 te tabletki są spoko - nie mam mdłości ani nie wymiotuję ale nic mi nie smakuje 😔😔😔 nie mam ochoty na nic, albo jak wydaje mi się, że coś bardzo chciałabym zjeść, zaczynam i lipa 🤷🏼‍♀️ mięso be, ser już też, wczoraj rosół dobrze wszedł ale dzisiaj już jest problem. Oby to szybko minęło bo ja lubię jeść 😂
 
Dziewczyny ja tak tęsknię za jedzeniem że szok. 🥹 te tabletki są spoko - nie mam mdłości ani nie wymiotuję ale nic mi nie smakuje 😔😔😔 nie mam ochoty na nic, albo jak wydaje mi się, że coś bardzo chciałabym zjeść, zaczynam i lipa 🤷🏼‍♀️ mięso be, ser już też, wczoraj rosół dobrze wszedł ale dzisiaj już jest problem. Oby to szybko minęło bo ja lubię jeść 😂
haha znam ten ból, myślałam, że wracam do życia, zrobiłam dzisiaj obiad, na który czekałam kilka dni i trochę przesoliłam i już się nie przyjął 😂😂 no cóż, mój facet będzie miał obiady na dwa dni bo szkoda mi marnować takie jedzonko 😂😂
Ale później jak już ochota na jedzenie Ci wróci to jak będzie smakowało! :D
 
Ja właśnie wciągnęłam talerz spaghetti po bolońsku - jakie te mięso było pyszne 🥰 ogólnie zauważyłam ze mdli mnie między posiłkami, chyba muszę częściej jeść ;p
 
haha znam ten ból, myślałam, że wracam do życia, zrobiłam dzisiaj obiad, na który czekałam kilka dni i trochę przesoliłam i już się nie przyjął 😂😂 no cóż, mój facet będzie miał obiady na dwa dni bo szkoda mi marnować takie jedzonko 😂😂
Ale później jak już ochota na jedzenie Ci wróci to jak będzie smakowało! :D
Czekam na to 🥹🥹🥹🥹
 
Jestem non stop głodna... Rano śniadanie średnio wchodzi ale obiad to już podwójnie jem w odstępach ok godzinnych. Co prawda po zjedzeniu zastanawiam się czy zaraz nie polecę do 🚽 🤢 ale jeszcze trzymam 💪😁
u mnie podobnie, mijaja 3h od ostatniego posilku i jak z zegarkiem w reku robi mi sie niedobrze i musze cos zjesc 😂
 
reklama
Do góry