reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Mistrz parkowania 🤣 kobita wysiadła do apteki a kierowca jak się zatrzymał tak stał 🤣 nie żeby nie było gdzie stanąć 🤣
 

Załączniki

  • 20230828_135800.jpg
    20230828_135800.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 57
reklama
Od 1 dodatkowej do 40 kg duuuużo brakuje 😄
każdy posiłek jadłabym podwójnie. Już nawet mleko złopie 3,9%, by wpadły jakieś kalorie ale by nie pchać w siebie żarcia. Jednak na jutro zamosilam frytki i ser camembert panierowany, pierogi rusie oraz pierogi z serem i smierate. Na razie mam 8+1 i +3kg. 😅 nienprzezywam, w każdej ciazy tak, a chuda jestem i potem samo się schudnie. 🙈
 
Zaczyna mnie martwić trochę moja temperatura, od początku ciąży mam podwyzszona, dzisiaj 38.1 i dzisiaj wyjątkowo czuje jakbym miała goraczke. Muszę w środę powiedzieć o tym na wizycie chyba...
 
reklama
Do góry