reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

pewne jest to, że każda ciąża jest inna. Nie sądzę, że to nie jest tak do końca bez związku. Spotkałam w szpitalu dziewczynę, u której kilkukrotnie stwierdzono obumarcie płodu. Mówiła, że za każdym razem ustępowały u niej objawy ciążowe. Doszła do takiego momentu znajomosci własnego ciała, że kiedy objawy ustępowały wiedziała, że ciąża przestała się rozwijać a późniejsze badanie USG tylko to potwierdzało. Staram się nie nakręcać, mąż też mnie uspokaja, że to pewnie nic nie znaczy. Czekamy na czwartkową wizytę i wtedy się okaże. Niestety nie mam na nic wpływu.
no ja też tak mam. Idąc do gina wiem już że się skończyło. Ale oni nadal uważają że nie ma związku. Ja uważam że ma. I nie chodzi o sytuację że ktoś od początku nie ma objawów. Chodzi o sytuację kiedy są i w pewnym momencie ustają.
 
reklama
Hej hej, jak Wam mija niedziela? Ja cały dzień siedzę przy wiatraku i próbuję przeżyć te upały, koszmar 🫠 do tego ciągle jestem głodna, muszę jeść malutkie porcje, bo jak tylko zjem trochę więcej to zaraz wyścig do łazienki 😂😂
 
Hej hej, jak Wam mija niedziela? Ja cały dzień siedzę przy wiatraku i próbuję przeżyć te upały, koszmar 🫠 do tego ciągle jestem głodna, muszę jeść malutkie porcje, bo jak tylko zjem trochę więcej to zaraz wyścig do łazienki 😂😂
Ja dokladnie tak samo, leżenie w salonie przy wiatraku🔥i tez ciagle jestem glodna ale jem duze porcje bo mdłości nie mam 🤔😅
 
Hej hej, jak Wam mija niedziela? Ja cały dzień siedzę przy wiatraku i próbuję przeżyć te upały, koszmar 🫠 do tego ciągle jestem głodna, muszę jeść malutkie porcje, bo jak tylko zjem trochę więcej to zaraz wyścig do łazienki 😂😂
a mnie naszło na piecArkowa, i już drugi rZ d,is jadłam, zupa na ten upał to cudowny pomysł. 🙈🤣
 
A my wczoraj znów byliśmy na grillu, a przed południem na basenie u siostry... Totalnie nie mam siły.. mam nadzieję że uda mi się umówić wizytę na wtorek to może jak zobaczę zalążek maleństwa to jakoś energii przybierze
 
Hej hej, jak Wam mija niedziela? Ja cały dzień siedzę przy wiatraku i próbuję przeżyć te upały, koszmar 🫠 do tego ciągle jestem głodna, muszę jeść malutkie porcje, bo jak tylko zjem trochę więcej to zaraz wyścig do łazienki 😂😂
Ja też przy wiatraku, nawet drzemka mi się trafiła z młodą 😄 obiad znowu na leniucha, bo mieliśmy słoik leczo od teściowej i tylko torebkę ryżu ugotowałam do tego. A od 16 siedzimy u moich rodziców na kawie i ciacho, mała wyciągnęła babcię na dwór i gania psy 🤣 u nich w domu są 23 stopnie w korytarzu i 25 w pokoju więc spoko w porównaniu z naszymi 28 🤣
 
reklama
A my wczoraj znów byliśmy na grillu, a przed południem na basenie u siostry... Totalnie nie mam siły.. mam nadzieję że uda mi się umówić wizytę na wtorek to może jak zobaczę zalążek maleństwa to jakoś energii przybierze
A ja się obeszłam smakiem grilla, bo nie było komu ogarnąć 🤣 ale wymyśliłam, że jak za tydzień siostra przyjedzie to można coś zrobić na zakończenie sezonu i może wtedy się napcham pod korek 🤣 chyba, że pasożyt mi nie pozwoli 🤣🤣
 
Do góry