reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Ja też przy wiatraku, nawet drzemka mi się trafiła z młodą 😄 obiad znowu na leniucha, bo mieliśmy słoik leczo od teściowej i tylko torebkę ryżu ugotowałam do tego. A od 16 siedzimy u moich rodziców na kawie i ciacho, mała wyciągnęła babcię na dwór i gania psy 🤣 u nich w domu są 23 stopnie w korytarzu i 25 w pokoju więc spoko w porównaniu z naszymi 28 🤣
to i tak masz niezle, u mnie w domu 30 🫠😂 tesciowie tez maja taki dom, w ktorym normalnie chlodno teraz jest, ale wszystkim wydaloby sie podejrzane jakbym przyjechala do nich i uwalila sie na kanapie, bo na wiecej nie mam sily, wiec topie sie na swojej 😂😂
 
reklama
to i tak masz niezle, u mnie w domu 30 🫠😂 tesciowie tez maja taki dom, w ktorym normalnie chlodno teraz jest, ale wszystkim wydaloby sie podejrzane jakbym przyjechala do nich i uwalila sie na kanapie, bo na wiecej nie mam sily, wiec topie sie na swojej 😂😂
u nas było 24 a zaczełam gotować trochę i 25 się zrobiło... u mnie mam wrażenie że siostra już się domyśla że coś na rzeczy jest. Wczoraj na grillu nie proponowała mi nawet radlera 😂
 
to i tak masz niezle, u mnie w domu 30 🫠😂 tesciowie tez maja taki dom, w ktorym normalnie chlodno teraz jest, ale wszystkim wydaloby sie podejrzane jakbym przyjechala do nich i uwalila sie na kanapie, bo na wiecej nie mam sily, wiec topie sie na swojej 😂😂
No mogłoby się wydać "trochę" podejrzane 🤣 ale w sumie upały dają w kość, więc może byś się wytłumaczyła 🤣
 
reklama
Do góry