reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
ja też marzę o córce. Mąż też. Ale teraz ideolo o owu więc pewnie marne szanse. Chociaż z drugiej strony ta teoria została już obalona. Gdyby tak było to z inseminacji byliby sami chłopcy a jest 50:50. Więc może szansa nadal jest. Z kalendarza chińskiego córka. 😂
Skąd wiesz, że idealnie w owu, miałaś monitoring? Ja tez podejrzewam, że w owu ale nie wiem na 100%, bo robiłam tylko testy owulacyjne.
I to był w sumie taki pierwszy prawdziwy cykl starań, dlatego tym bardziej jestem pewna co do drugiego syna ☺️
 
ja też marzę o córce. Mąż też. Ale teraz ideolo o owu więc pewnie marne szanse. Chociaż z drugiej strony ta teoria została już obalona. Gdyby tak było to z inseminacji byliby sami chłopcy a jest 50:50. Więc może szansa nadal jest. Z kalendarza chińskiego córka. 😂
A z kalendarza chińskiego wychodziła mi córka, gdy byłam w ciąży z synem. Także nie wierze 😂 po prostu 50:50
 
Skąd wiesz, że idealnie w owu, miałaś monitoring? Ja tez podejrzewam, że w owu ale nie wiem na 100%, bo robiłam tylko testy owulacyjne.
I to był w sumie taki pierwszy prawdziwy cykl starań, dlatego tym bardziej jestem pewna co do drugiego syna ☺️
Ja np. wiem, że chlopaki w owu, bo wiem, kiedy miaalm stosunek (w 1 rocznicę ślubu hihi), I usg się pokrywało idealnie z terminem z OM, w drugiej ciazy pamietam, że powiedzialam mezowi, że już 4 dni po owulacji, więc bezpiecznie, i ciaza była 4 dni młodsza niż to wynikało z OM. A teraz seks był dzien po moich urodzinach, a owulacja z dzien lub dwa dni później. I też ciaza wygląda na 1 dzien mlodsza niż to wynika z OM.
Ogólnie cala moja trójka to wpadki. 🤣
 
Chyba faktycznie te urlopy coś mają w sobie 😂
Oj maja coś w sobie 😂 u nas tym razem właśnie na urlopie się udało
U mnie na odwrót :) marzenie od lat o córeczce, a mam syna i czuje, że drugi w drodze :)
Byle by zdrowe
U nas tez marzeniem jest córeczka 🥰 tyle pięknych imion nam się podoba… a dla chłopca już żadne. Już mamy synka Wiktorka (miał się nazywać Ariel, ale macocha męża ostro wyśmiała).
 
reklama
Oj maja coś w sobie 😂 u nas tym razem właśnie na urlopie się udało

U nas tez marzeniem jest córeczka 🥰 tyle pięknych imion nam się podoba… a dla chłopca już żadne. Już mamy synka Wiktorka (miał się nazywać Ariel, ale macocha męża ostro wyśmiała).
U mnie Filip i Kamil, chcialam teraz Wiktor lub Wiktoria, ale maz jednak woli pomysł z pierwszej ciazy, czyli Hania. A chłopiec Mikołaj.
Ogólnie w pierwszej ciazy wiedzieliśmy od początku, że chłopiec, w drugiej myśleliśmy, że dziewczynka, ale usg gen rozwiało wątpliwości, a potem odbiór sanco, teraz wszyscy wkolo myślą, że dziewczynka, w sumie to bym chciała bardzo, zobaczymy. :)
 
Do góry