reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

ja też marzę o córce. Mąż też. Ale teraz ideolo o owu więc pewnie marne szanse. Chociaż z drugiej strony ta teoria została już obalona. Gdyby tak było to z inseminacji byliby sami chłopcy a jest 50:50. Więc może szansa nadal jest. Z kalendarza chińskiego córka. 😂
Akurat u mnie kalendarz chiński się nie pomylił ani razu 😂 sprawdziłam właśnie
U mnie chiński kalendarz się sprawdzał do tej pory, ciekawe jak będzie tym razem 😂
 
reklama
Dziewczyny ja wczoraj zrobilam sobie spacer z dziećmi, trasa około 6km która zawsze bez problemu przemierzałam wczoraj mnie wykończyła 😬 mam nadzieje ze to chwilowe, bo obiecałam sobie ze będę w ciąży aktywna jeżeli tylko wszystko będzie przebiegało dobrze. Plusem tego jest to, że spalam jak zabita prawie całą noc, z przerwa na pobudkę młodego na mleko 😅
Jakie macie plany na weekend? U nas ma być dzisiaj 26 stopni jutro 30, pewnie zabiorę dzieciaki gdzieś w plener żeby skorzystać z pogody :D
 
Dziewczyny ja wczoraj zrobilam sobie spacer z dziećmi, trasa około 6km która zawsze bez problemu przemierzałam wczoraj mnie wykończyła 😬 mam nadzieje ze to chwilowe, bo obiecałam sobie ze będę w ciąży aktywna jeżeli tylko wszystko będzie przebiegało dobrze. Plusem tego jest to, że spalam jak zabita prawie całą noc, z przerwa na pobudkę młodego na mleko 😅
Jakie macie plany na weekend? U nas ma być dzisiaj 26 stopni jutro 30, pewnie zabiorę dzieciaki gdzieś w plener żeby skorzystać z pogody :D
ja też czuje osłabienie... I jestem meeega śpiąca, kolejny wieczor usnęłam podczas oglądania filmu z M. Na samym początku 😂
Ja dziś idę z koleżanką na zakupy i jakieś zarelko. 🙃 Miał być też drink, ale w obecnej sytuacji nie wskazane 😂 a jutro idziemy na urodzinki, więc dzieciaki będą hasać. We wtorek pewnie na jakieś obchody wyskoczymy :)
 
Dziewczyny ja wczoraj zrobilam sobie spacer z dziećmi, trasa około 6km która zawsze bez problemu przemierzałam wczoraj mnie wykończyła 😬 mam nadzieje ze to chwilowe, bo obiecałam sobie ze będę w ciąży aktywna jeżeli tylko wszystko będzie przebiegało dobrze. Plusem tego jest to, że spalam jak zabita prawie całą noc, z przerwa na pobudkę młodego na mleko 😅
Jakie macie plany na weekend? U nas ma być dzisiaj 26 stopni jutro 30, pewnie zabiorę dzieciaki gdzieś w plener żeby skorzystać z pogody :D
Ja nie mam siły, by dotrzeć do samochodu. 😅 teraz maz wszedł z dziecmi do koleżanki mojej mamy i coś tam ma jej w domu pomóc, ja czekam w aucie, porę. Jedziemy do kamieniolomu i dzieci będą młotkami kamyki wydobywać. 🙈 a ja pewnie znow zostanę w aucie. No nie mam sił, spie po 8 godzin, jak nigdy i budzę się zmęczona. 🫣
 
Cześć dziewczyny
Miałam mieć wizytę za 2 tyg w czwartek, ale o 4 nad ranem zaniepokoiło mnie plamienie, dlatego umówiłam się na 12 do lekarza i zobaczymy co będzie, dzisiaj 5+6. Miałam plamienie w dniu spodziewanej miesiączki czyli równo 2 tygodnie temu. W pierwszej ciąży tez miałam ale tylko w dniu spodziewanej miesiączki a później już się nie powtórzyło.
No nic, do 12 niewiele czasu zostało także niedługo dam znać.

Jeszcze tylko tak zapytam, bo w 1 ciąży miałam obfity sluz na początku ciąży, a teraz jest go tyle co kot napłakał, praktycznie sucho (od samego początku ciąży).
Jak jest u Was? Może przez tą suchość jestem bardziej narażona na infekcje ?
 
ja też czuje osłabienie... I jestem meeega śpiąca, kolejny wieczor usnęłam podczas oglądania filmu z M. Na samym początku 😂
Ja dziś idę z koleżanką na zakupy i jakieś zarelko. 🙃 Miał być też drink, ale w obecnej sytuacji nie wskazane 😂 a jutro idziemy na urodzinki, więc dzieciaki będą hasać. We wtorek pewnie na jakieś obchody wyskoczymy :)
A ja mam taką ochotę na wino poziomkowe😭 jak tylko słyszę albo czytam o alkoholu od razu przypomina mi się ten smak :D
Ja nie mam siły, by dotrzeć do samochodu. 😅 teraz maz wszedł z dziecmi do koleżanki mojej mamy i coś tam ma jej w domu pomóc, ja czekam w aucie, porę. Jedziemy do kamieniolomu i dzieci będą młotkami kamyki wydobywać. 🙈 a ja pewnie znow zostanę w aucie. No nie mam sił, spie po 8 godzin, jak nigdy i budzę się zmęczona. 🫣
Ja też zostaje ostatnio w samochodzie jak nie muszę wychodzić 😂
Cześć dziewczyny
Miałam mieć wizytę za 2 tyg w czwartek, ale o 4 nad ranem zaniepokoiło mnie plamienie, dlatego umówiłam się na 12 do lekarza i zobaczymy co będzie, dzisiaj 5+6. Miałam plamienie w dniu spodziewanej miesiączki czyli równo 2 tygodnie temu. W pierwszej ciąży tez miałam ale tylko w dniu spodziewanej miesiączki a później już się nie powtórzyło.
No nic, do 12 niewiele czasu zostało także niedługo dam znać.

Jeszcze tylko tak zapytam, bo w 1 ciąży miałam obfity sluz na początku ciąży, a teraz jest go tyle co kot napłakał, praktycznie sucho (od samego początku ciąży).
Jak jest u Was? Może przez tą suchość jestem bardziej narażona na infekcje ?
Daj koniecznie znać po wizycie co i jak. I postaraj się nie stresować. Co do infekcji dopytaj o to przy okazji wizyty, lekarz poinformuję Cie najlepiej :)
 
Cześć dziewczyny
Miałam mieć wizytę za 2 tyg w czwartek, ale o 4 nad ranem zaniepokoiło mnie plamienie, dlatego umówiłam się na 12 do lekarza i zobaczymy co będzie, dzisiaj 5+6. Miałam plamienie w dniu spodziewanej miesiączki czyli równo 2 tygodnie temu. W pierwszej ciąży tez miałam ale tylko w dniu spodziewanej miesiączki a później już się nie powtórzyło.
No nic, do 12 niewiele czasu zostało także niedługo dam znać.

Jeszcze tylko tak zapytam, bo w 1 ciąży miałam obfity sluz na początku ciąży, a teraz jest go tyle co kot napłakał, praktycznie sucho (od samego początku ciąży).
Jak jest u Was? Może przez tą suchość jestem bardziej narażona na infekcje ?
Ja nie pamiętam jak było ze śluzem, to chyba nie był obfity 🤔 Teraz też (jeszcze) nie zauważyłam.
 
Cześć dziewczyny
Miałam mieć wizytę za 2 tyg w czwartek, ale o 4 nad ranem zaniepokoiło mnie plamienie, dlatego umówiłam się na 12 do lekarza i zobaczymy co będzie, dzisiaj 5+6. Miałam plamienie w dniu spodziewanej miesiączki czyli równo 2 tygodnie temu. W pierwszej ciąży tez miałam ale tylko w dniu spodziewanej miesiączki a później już się nie powtórzyło.
No nic, do 12 niewiele czasu zostało także niedługo dam znać.

Jeszcze tylko tak zapytam, bo w 1 ciąży miałam obfity sluz na początku ciąży, a teraz jest go tyle co kot napłakał, praktycznie sucho (od samego początku ciąży).
Jak jest u Was? Może przez tą suchość jestem bardziej narażona na infekcje ?
W żadnej ciazy nie mialam plamienia inplantacyjnego, w 1 i 3 mialam dużo śluzu, jak na owulacje mniej więcej, w 2 na początku mialam bardzo sucho, w każdej było wszystko w porządku.
Co do plamien,
W 1 w 8 tc pojechałam z mezem motorem, potem bolalo mnie podbrzusze i mialam brazowe plamienie. Z ciaza było ok.
W 2 tez kolo 8-9 tygodnia, nagle popłynęło sporo krwi, z nitkami skrzepów, okazało się, że pękły naczynka na szyjce, nie miały nic wspólnego z macica i ciaza.
W 3 mam mały krwiaczek, który wiadomo, może pęknąć, na razie się oszczędzam, nic nie dźwigam, nie biegam itp. Dostalam dupka i magne, to pomoże mu sie wchlonac i w środę zobaczę, jak będzie.
Daj znać po wizycie. :)
 
reklama
Cześć dziewczyny
Miałam mieć wizytę za 2 tyg w czwartek, ale o 4 nad ranem zaniepokoiło mnie plamienie, dlatego umówiłam się na 12 do lekarza i zobaczymy co będzie, dzisiaj 5+6. Miałam plamienie w dniu spodziewanej miesiączki czyli równo 2 tygodnie temu. W pierwszej ciąży tez miałam ale tylko w dniu spodziewanej miesiączki a później już się nie powtórzyło.
No nic, do 12 niewiele czasu zostało także niedługo dam znać.

Jeszcze tylko tak zapytam, bo w 1 ciąży miałam obfity sluz na początku ciąży, a teraz jest go tyle co kot napłakał, praktycznie sucho (od samego początku ciąży).
Jak jest u Was? Może przez tą suchość jestem bardziej narażona na infekcje ?
Ja miewałam plamienia w ciąży z Alą, ale w pierwszym trymestrze, to najczęściej nic groźnego 😉 jedź sprawdź, będziesz spokojna 😊 a jaki kolor ma plamienie?
 
Do góry