reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Skąd takie przeświadczenie?
A nie wiem, wolę się nastawić, że będę miała 3 córki. 😂 jak na kogoś kto od lat nastoletnich marzył o trzech chłopcach trafienie teraz syna to jak wygrać w totka.

Dlatego wolę się nastawić psychicznie, że jeśli ta ciąża będzie się dobrze rozwijać to będę mieć trzy księżniczki, obsługę znam, mąż też powiedział, że chyba nawet wolałby kolejną córkę.

A mi już wszystko jedno byle dzidek był zdrowy i ciąża bez problemów.
 
A nie wiem, wolę się nastawić, że będę miała 3 córki. 😂 jak na kogoś kto od lat nastoletnich marzył o trzech chłopcach trafienie teraz syna to jak wygrać w totka.

Dlatego wolę się nastawić psychicznie, że jeśli ta ciąża będzie się dobrze rozwijać to będę mieć trzy księżniczki, obsługę znam, mąż też powiedział, że chyba nawet wolałby kolejną córkę.

A mi już wszystko jedno byle dzidek był zdrowy i ciąża bez problemów.
U mnie na odwrót :) marzenie od lat o córeczce, a mam syna i czuje, że drugi w drodze :)
Byle by zdrowe
 
U mnie na odwrót :) marzenie od lat o córeczce, a mam syna i czuje, że drugi w drodze :)
Byle by zdrowe
ja też marzę o córce. Mąż też. Ale teraz ideolo o owu więc pewnie marne szanse. Chociaż z drugiej strony ta teoria została już obalona. Gdyby tak było to z inseminacji byliby sami chłopcy a jest 50:50. Więc może szansa nadal jest. Z kalendarza chińskiego córka. 😂
 
ja też marzę o córce. Mąż też. Ale teraz ideolo o owu więc pewnie marne szanse. Chociaż z drugiej strony ta teoria została już obalona. Gdyby tak było to z inseminacji byliby sami chłopcy a jest 50:50. Więc może szansa nadal jest. Z kalendarza chińskiego córka. 😂
U mnie też z chińskiego kalendarza córka, a od przyszłego miesiąca do końca roku chyba chłopcy. 😂 ale ja nigdy się nie bawiłam w owulację, zaczynały się dni płodne i heja.
 
ja też marzę o córce. Mąż też. Ale teraz ideolo o owu więc pewnie marne szanse. Chociaż z drugiej strony ta teoria została już obalona. Gdyby tak było to z inseminacji byliby sami chłopcy a jest 50:50. Więc może szansa nadal jest. Z kalendarza chińskiego córka. 😂
U mnie z chińskiego dwie dziewczynki, a mam dwóch chłopców. 😅
Koleżanka ma 5 dzieci, 3 córki, robione 2-3 dni przed owulacj, i 2 chłopców, robionych w dniu owulacji, także jej się udało.
 
reklama
Do góry