reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

U mnie też bóle podbrzusza, wrażliwe piersi i senność. Ale mogłabym to przeoczyć, gdyby nie test ;) za to z dziwnych objawów, których nie miałam w poprzedniej ciąży, mam metaliczny posmak w ustach. Kompletnie nie słyszałam o takim objawie. Dopiero w internecie doczytałam jak szukałam co może być tego powodem 🙈

Moja wizyta zgodnie z datą od zapłodnienia będzie 6+0. Wcześnie. Nawet biłam się z myślami czy nie przełożyć. Ale w poprzedniej ciąży było już wszystko widać. Potem planuję wakacje, wiec mam cichą nadzieję, że wszystko będzie dobrze…
Mam chwilami tez ten posmak. Plus mega wzdęcia i takie przelewanie w brzuchu jak się odwracam z boku na bok. Nic mi się nie powtarza z poprzedniej ciazy🙈 totalnie inne doświadczenie.
 
reklama
Ja we wcześniejszych ciążach goniłam i spr co 48 godz. Ale co z tego, przyrosty były ok a ciąża zatrzymywała się pozniej.
Więc teraz spr po tygodniu czy rośnie i już nic nie robię tylko czekam na wizytę. Leki mam, obstawiona jestem nic więcej zrobić nie mogę :)
W sumie dobre podejście bo to prawda, nie możemy zrobić nic więcej poza braniem lekow I uważaniem na siebie. Rozumiem Cie, bo też miałam stratę (w 12 tyg.) Potem zdrowa córcia, potem 3 bio-chem. 🤦‍♀️
 
Ja ogolnie jestem tylko senna i piersi mnie bolą, a tak to wszystko na tą chwilę 👌.
Jeszcze wczoraj częściej odczuwałam jakieś tam ciągnięcia w podbrzuszu ale dziś już coraz rzadziej.
W którym tygodniu będziesz miała wizytę?Ja dopiero będę się umawiać ale planuje tak w 8 -9 tc.
Ja już jestem po pierwszej wizycie, bo potrzebuje na start leki, więc musialam isc zaraz po tescie. Kolejna mam 10 sierpnia, a to będzie 6+0.
 
U mnie też bóle podbrzusza, wrażliwe piersi i senność. Ale mogłabym to przeoczyć, gdyby nie test ;) za to z dziwnych objawów, których nie miałam w poprzedniej ciąży, mam metaliczny posmak w ustach. Kompletnie nie słyszałam o takim objawie. Dopiero w internecie doczytałam jak szukałam co może być tego powodem 🙈

Moja wizyta zgodnie z datą od zapłodnienia będzie 6+0. Wcześnie. Nawet biłam się z myślami czy nie przełożyć. Ale w poprzedniej ciąży było już wszystko widać. Potem planuję wakacje, wiec mam cichą nadzieję, że wszystko będzie dobrze…
Moja wizyta będzie 6+1 :) Zapisałam się dzisiaj na 16.08, a to jeszcze tyle czasu … Dzisiaj rano powtórzyłam test i już była gruba krecha .
 
Hejka!
Witam się z Wami serdecznie :)
U mnie termin gdzieś około 6.04 :)
Na pokładzie synek z maja 21'
 

Załączniki

  • received_241861162087072.jpeg
    received_241861162087072.jpeg
    59,1 KB · Wyświetleń: 86
Ostatnia edycja:
Mam chwilami tez ten posmak. Plus mega wzdęcia i takie przelewanie w brzuchu jak się odwracam z boku na bok. Nic mi się nie powtarza z poprzedniej ciazy🙈 totalnie inne doświadczenie.
Może u nas inna płeć dzidziusia niż ostatnio🤣 hahah śmieję się, bo nie wierzę, żeby po objawach to stwierdzać🤪
 
Moja wizyta będzie 6+1 :) Zapisałam się dzisiaj na 16.08, a to jeszcze tyle czasu … Dzisiaj rano powtórzyłam test i już
Za wcześnie się dowiedziałyśmy po prostu 🙈🤪 Przeliczylam jeszcze raz i może jednak będzie u mnie jak u Ciebie 6+1.
Nie wiem idealnie co do dnia, kiedy była owulka.
U mnie wizyta 14/08 także tez podobnie. Bardzo długie dwa tygodnie przed nami 😅
 
Za wcześnie się dowiedziałyśmy po prostu 🙈🤪 Przeliczylam jeszcze raz i może jednak będzie u mnie jak u Ciebie 6+1.
Nie wiem idealnie co do dnia, kiedy była owulka.
U mnie wizyta 14/08 także tez podobnie. Bardzo długie dwa tygodnie przed nami 😅
Ja miałam niby objawy takie jak na okres , cały czas chodziłam z podpaską w torebce (zresztą mam ją cały czas 😅) i latałam do łazienki , bo wydawało mi się że to już . A jednak jak wczoraj szłam do apteki po testy to miałam jakieś dziwne przeczucie graniczące z pewnością , że zobaczę 2 kreski .
 
reklama
Do góry