reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Tak szczerze to nie bardzo 😆 odstawiłam tabletki 29.06. w okolicach 15-17 musiała być bo wtedy mnie napierdzielalo podbrzusze 😆
OK ja właśnie stawiam na 17. Wtedy mnie super juz bolało. Ale śluz płodny miałam od 14 lipca. Więc też ciężko przewidzieć.

Seks był 14 i 17 więc jeden z tych dwóch dni zadziałał :D
 
reklama
OK ja właśnie stawiam na 17. Wtedy mnie super juz bolało. Ale śluz płodny miałam od 14 lipca. Więc też ciężko przewidzieć.

Seks był 14 i 17 więc jeden z tych dwóch dni zadziałał :D
Ja się śluzowi nie przyglądam tak szczerze 😆😆😆 tak samo nie bardzo mogłam określić jak długi cykl mam bo 5tyg po porodzie dostałam od razu tabletki bo miałam owulację 🤦‍♀️
Pierwszy test zrobiłam w zeszły czwartek, nie wiem dlaczego nawet 😆 tak mnie tknęło, zrobiłam, patrzę - biały. Odłożyłam w kuchni, poszłam coś zanieść wracam bo chce wyrzucić a tu widzę taka mega jasną kreskę i w głowie "co jest k@*wa" 😆 więc dzisiaj zrobiłam powtórkę i jest już widoczna ładnie 😁
 
OK ja właśnie stawiam na 17. Wtedy mnie super juz bolało. Ale śluz płodny miałam od 14 lipca. Więc też ciężko przewidzieć.

Seks był 14 i 17 więc jeden z tych dwóch dni zadziałał :D
Ja obstawiam 15.07 i uwaga był to dzień ślubu mojej mamy 😅 Będzie babcia miała prezent 🫣
 
Ja dzisiaj byłam zrobić betę i progesteron. Czekam na wyniki, ale mam informacje, że realizacja to 2 dni robocze. Pani w laboratorium dopisała prośbę o wykonanie badania dzisiaj, więc zobaczymy. Kazała sprawdzić wieczorem.

Plamienia mi ustały po tym jednym dniu. W zasadzie wieczorem było trochę krwi i cały następny dzień brązowy śluz w małej ilości, tak że nawet wkładka była czysta.
Jeśli wszystko jest ok, to z objawów mam tylko pełniejsze piersi bez bólu i bardzo często chodzę siku. 😂 Ale ja na wszystkie 4 ciąże nie miałam objawów. Delikatne nudności w okolicach 6-7 tygodnia, nie wymiotowałam nigdy, piersi nie bolały.. więc przy moim poronieniu to też jest dodatkowy stresor czy na pewno jest z ciążą ok.. bo dopóki nie czułam ruchów to myślałam czy czasami nie poroniłam 🤷 trzymajcie kciuki za betę.
 
Witam się i ja..
narazie z taką skromną kreską, ale jeszcze jestem teoretycznie 2 dni przed @.

Według aplikacji 3+6 od ostatniej miesiączki. Mam 2 letniego synka (we wrześniu skonczy)
Jeżeli u mnie się potwierdzi, dzisiaj będzie 3 tygodnie i 3 dni 😊 tez mam 2 letniego synka z września 2021
Mam 3 dni do okresu
 

Załączniki

  • IMG_0576.jpeg
    IMG_0576.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 94
Może u nas inna płeć dzidziusia niż ostatnio🤣 hahah śmieję się, bo nie wierzę, żeby po objawach to stwierdzać🤪
Moj mąż stwierdził, że on już wie, że będzie w naszej rodzinie on i 3 baby🤣🤣 więc u mnie już zaklepane, że płeć będzie taka sama jak poprzednio haha. A po objawach raczej nie da się nic stwierdzić, nie wierzę w takie woodoo🙈🤣
 
Jeżeli u mnie się potwierdzi, dzisiaj będzie 3 tygodnie i 3 dni 😊 tez mam 2 letniego synka z września 2021
Mam 3 dni do okresu
Ja dzisiaj 29 dzien cyklu, ale miesiączki już raczej nie dostanę, jutro jeszcze tylko powtórzę test dla zasady, zobaczę czy już kreska będzie bardziej wyraźna.
Zastanawiałam się czy iść jutro na betę ale w sumie co mi to da, już chyba poczekam do wizyty u gin.
Byłaś na wątku dla wrzesniowek? :)
 
Ja dzisiaj 29 dzien cyklu, ale miesiączki już raczej nie dostanę, jutro jeszcze tylko powtórzę test dla zasady, zobaczę czy już kreska będzie bardziej wyraźna.
Zastanawiałam się czy iść jutro na betę ale w sumie co mi to da, już chyba poczekam do wizyty u gin.
Byłaś na wątku dla wrzesniowek? :)
Ja nie mam jak iść na betę, rano nie za bardzo mam na to czas, z samego rana synek potem praca.
Byłam ale nie tutaj na portalu, tylko na Facebooku.
Kolejny test robię w dniu spodziewanej miesiączki, mam nadzieje, ze bedzie ciemniejsza.
Z synkiem dowiedziałam się w 21 dniu cyklu i kreska wyglądała tak samo jak teraz. Dzisiaj 24 dzień cyklu.
 
Ja nie mam jak iść na betę, rano nie za bardzo mam na to czas, z samego rana synek potem praca.
Byłam ale nie tutaj na portalu, tylko na Facebooku.
Kolejny test robię w dniu spodziewanej miesiączki, mam nadzieje, ze bedzie ciemniejsza.
Z synkiem dowiedziałam się w 21 dniu cyklu i kreska wyglądała tak samo jak teraz. Dzisiaj 24 dzień cyklu.
W ciąży z synkiem miałam już delikatną kreskę w 23 dc. Teraz testowałam w 23 i 25 dc - oba były negatywne, ale ja czułam dalej że coś jest na rzeczy i zrobiłam jeszcze 27 dc, na którym ukazała się delikatna bardzo, prawie niewidoczna kreska, później powtórzyłam wieczorem to już była bardziej wyraźna.
Ale u Ciebie tez na pewno pozytyw :)
 
reklama
Ja też właśnie się zastanawiam czy jest sens iść na betę czy nie 🤗 w sumie od czwartku widzę, że krecha zrobiła się dużo mocniejsza a i tak u lekarza dopiero się dowiem co jest grane 🤷🏼‍♀️
 
Do góry